Apartmány u moře|Last Minute|Dovolená

Bled    >    

Dovolená Bled v září 2022 - Září ve Slovinsku

Dovolená Bled v září 2022. Aktuální nabídka dovolené ve Slovinsku v září 2022. Zájezdy Bled za nejvýhodnější ceny online.

Dovolená Bled v září 2022

Park
★★★★
👍👍👍👍👍
 • 12 109 Kč
 • 11 019 Kč
 • - 9 %
 • Detail

  4.2/5 Fantastické (23 hodnocení)
  Dovolená Slovinsko na podzim 2022 v lokalitě Bled v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Park, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. září až úterý 6. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 272 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 9 %, aktuálně v ceně 11019,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Slovinska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku. Na základě 23 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Park je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Best Western Premier Lovec
  ★★★★
  • 23 202 Kč
  • 22 970 Kč
 • - 1 %
 • Detail

  Dovolená Slovinsko na podzim 2022 v resortu Bled, v místě Best Western Premier Lovec v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Best Western Premier Lovec od Invie v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 1. září do neděle 11. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 272 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 %, v aktuální online ceně 22970,- Kč.
  Best Western Premier Lovec
  ★★★★
  • 27 842 Kč
  • 27 564 Kč
 • - 1 %
 • Detail

  Dovolená Slovinsko na podzim 2022 v lokalitě Bled, v místě Best Western Premier Lovec v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Best Western Premier Lovec, v délce 13 dní - 12 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. září až úterý 13. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 272 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 %, aktuálně v ceně 27564,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Slovinska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku.
  Best Western Premier Lovec
  ★★★★
  • 30 163 Kč
  • 29 861 Kč
 • - 1 %
 • Detail

  Dovolená Slovinsko na podzim 2022 v resortu Bled, v místě Best Western Premier Lovec v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Best Western Premier Lovec od Invie v délce 14 dní - 13 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 1. září do středa 14. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 272 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 %, v aktuální online ceně 29861,- Kč.
  Best Western Premier Lovec
  ★★★★
  • 13 921 Kč
  • 13 782 Kč
 • - 1 %
 • Detail

  Dovolená Slovinsko na podzim 2022 v lokalitě Bled, v místě Best Western Premier Lovec v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Best Western Premier Lovec, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. září až středa 7. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 272 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 %, aktuálně v ceně 13782,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Slovinska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku.
  Park
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 5 970 Kč

  Detail

  4.2/5 Fantastické (23 hodnocení)
  Dovolená Slovinsko na podzim 2022 v resortu Bled v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Park od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 1. září do neděle 4. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 272 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 5970,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 23 cestovatelů).
  Park
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 17 280 Kč

  Detail

  4.2/5 Fantastické (23 hodnocení)
  Dovolená Slovinsko na podzim 2022 v lokalitě Bled v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Park, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. září až čtvrtek 8. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 272 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, aktuálně v ceně 17280,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Slovinska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku. Na základě 23 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Park je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Park
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 8 160 Kč

  Detail

  4.2/5 Fantastické (23 hodnocení)
  Dovolená Slovinsko na podzim 2022 v resortu Bled v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Park od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 1. září do neděle 4. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 272 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální online ceně 8160,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 23 cestovatelů).
  Park
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
  • 16 129 Kč
  • 14 839 Kč
 • - 8 %
 • Detail

  4.2/5 Fantastické (23 hodnocení)
  Dovolená Slovinsko na podzim 2022 v lokalitě Bled v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Park, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 2. září až pátek 9. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 273 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 8 %, aktuálně v ceně 14839,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Slovinska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku. Na základě 23 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Park je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Best Western Premier Lovec
  ★★★★
  • 20 882 Kč
  • 20 673 Kč
 • - 1 %
 • Detail

  Dovolená Slovinsko na podzim 2022 v resortu Bled, v místě Best Western Premier Lovec v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Best Western Premier Lovec od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 2. září do neděle 11. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 273 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 %, v aktuální online ceně 20673,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 140 nalezených

  Dovolenou Bled 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Slovinsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Slovinska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Slovinska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Slovinsku vybráním příslušného měsíce:

  Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

  Pobyt ve Slovinsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si ve Slovinsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Jordánsko září, Kanárské ostrovy září, Kapverdské ostrovy září nebo například dovolenou Keňa září? Další možností je třeba Kuba září.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Slovinsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Slovinska 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Slovinska letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Slovinsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Slovinsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Slovinsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Bled nebo sekci dovolená s dětmi.