Bledské jezero - Slovinsko
Bledské jezero ve Slovinsku

Aktuální nabídka dovolené ve Slovinsku v září 2021. Last Minute zájezdy do Slovinska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v září ve Slovinsku. Slovinsko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Září ve Slovinsku.

Dovolená Slovinsko    >    

Dovolená ve Slovinsku - září 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Slovinska v září 2021

Apartmány Vila Barka: Rekreační Pobyt 6 Nocí
Dovolená Slovinsko na podzim 2021 v lokalitě Portorož v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Vila Barka: Rekreační Pobyt 6 Nocí, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až úterý 7. září, s dopravou vlastní - například autem, za 135 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 5191,- Kč.
 
Hotel Vile Park
Dovolená Slovinsko na podzim 2021 v lokalitě Portorož v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Vile Park, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až neděle 5. září, s dopravou vlastní - například autem, za 135 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 4932,- Kč.
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Tenis
 • Surfování
 • Potápěčské centrum
 • Tobogány
 • Fitness
 • Bar
 • Půjčovna kol
 • Wifi zdarma
 
Bohinj Ecohotel
Dovolená Slovinsko na podzim 2021 v lokalitě Bohinj v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Bohinj Ecohotel, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až čtvrtek 9. září, s dopravou vlastní - například autem, za 135 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 14328,- Kč.
 
Bohinj Ecohotel
Dovolená Slovinsko na podzim 2021 v lokalitě Bohinj v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Bohinj Ecohotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až středa 8. září, s dopravou vlastní - například autem, za 135 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 13426,- Kč.
 
Apartmánový Dům Muštrinka: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Dovolená Slovinsko na podzim 2021 v lokalitě Kranjska Gora v 3hvězdičkovém ubytování Apartmánový Dům Muštrinka: Rekreační Pobyt 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až středa 8. září, s dopravou vlastní - například autem, za 135 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy sportovní levně, v aktuální ceně 3763,- Kč.
 
Apartmány Salinera: Rekreační Pobyt 6 Nocí
Dovolená Slovinsko na podzim 2021 v lokalitě Portorož v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Salinera: Rekreační Pobyt 6 Nocí, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až úterý 7. září, s dopravou vlastní - například autem, za 135 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 3874,- Kč.
 
Hotel Convent
Dovolená Slovinsko na podzim 2021 v lokalitě Kranjska Gora v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Convent, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až čtvrtek 9. září, s dopravou vlastní - například autem, za 135 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 16632,- Kč.
 
Hotel Kompas
Dovolená Slovinsko na podzim 2021 v lokalitě Julské Alpy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Kompas, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až středa 8. září, s dopravou vlastní - například autem, za 135 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 13790,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Tobogány
 • Fitness
 • Bar
 • Půjčovna kol
 
Hotel Park **** - Léto 2021
Dovolená Slovinsko na podzim 2021 v lokalitě Bled v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Park **** - Léto 2021, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až úterý 7. září, s dopravou vlastní - například autem, za 135 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 17620,- Kč.
 
Hotel Rikli Balance
Dovolená Slovinsko na podzim 2021 v lokalitě Julské Alpy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Rikli Balance, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až středa 8. září, s dopravou vlastní - například autem, za 135 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 19182,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 679 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Slovinsko podle měsíce odjezdu

Slovinsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal