Bledské jezero - Slovinsko
Bledské jezero ve Slovinsku

Aktuální nabídka dovolené ve Slovinsku v září 2021. Last Minute zájezdy do Slovinska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v září ve Slovinsku. Slovinsko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Září ve Slovinsku.

oSlovinsku.cz    >    

Dovolená ve Slovinsku - září 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Slovinska v září 2021

Apartmány Salinera: Rekreační Pobyt 4 Noci
Dovolená Slovinsko na podzim 2021 v lokalitě Portorož v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Salinera: Rekreační Pobyt 4 Noci, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až neděle 5. září, s dopravou vlastní - například autem, za 217 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 2726,- Kč.
 
Best Western Hotel Kranjska Gora
Dovolená Slovinsko na podzim 2021 v lokalitě Julské Alpy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Best Western Hotel Kranjska Gora, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až pondělí 13. září, s dopravou vlastní - například autem, za 217 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 24957,- Kč.
 
Best Western Hotel Kranjska Gora
Dovolená Slovinsko na podzim 2021 v lokalitě Julské Alpy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Best Western Hotel Kranjska Gora, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až pondělí 13. září, s dopravou vlastní - například autem, za 217 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 17232,- Kč.
 
Best Western Hotel Kranjska Gora
Dovolená Slovinsko na podzim 2021 v lokalitě Julské Alpy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Best Western Hotel Kranjska Gora, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až středa 8. září, s dopravou vlastní - například autem, za 217 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 14519,- Kč.
 
Garni Hotel Savica: Rekreační Pobyt 4 Noci
Dovolená Slovinsko na podzim 2021 v lokalitě Bled v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Garni Hotel Savica: Rekreační Pobyt 4 Noci, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až neděle 5. září, s dopravou vlastní - například autem, za 217 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 7750,- Kč.
 
Hotel Kompas
Dovolená Slovinsko na podzim 2021 v lokalitě Kranjska Gora v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Kompas, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až středa 8. září, s dopravou vlastní - například autem, za 217 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 10976,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Tobogány
 • Fitness
 • Bar
 • Půjčovna kol
 
Hotel Lovec
Dovolená Slovinsko na podzim 2021 v lokalitě Bled v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Lovec, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až sobota 4. září, s dopravou vlastní - například autem, za 217 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6665,- Kč.
 
Hotel Park
Dovolená Slovinsko na podzim 2021 v lokalitě Bled v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Park, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až pondělí 13. září, s dopravou vlastní - například autem, za 217 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální ceně 29298,- Kč.
 
Hotel Ribno
Dovolená Slovinsko na podzim 2021 v lokalitě Bled v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Ribno, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až čtvrtek 2. září, s dopravou vlastní - například autem, za 217 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1963,- Kč.
 • Dětské hřiště
 • Tenis
 • Volejbal
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Půjčovna kol
 
Hotel Ribno
Dovolená Slovinsko na podzim 2021 v lokalitě Bled v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Ribno, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až pátek 3. září, s dopravou vlastní - například autem, za 217 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3936,- Kč.
 • Dětské hřiště
 • Tenis
 • Volejbal
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Půjčovna kol
 

Zobrazeno 1-10 z 544 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Slovinsko podle měsíce odjezdu

Slovinsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal