Apartmány u moře|Last Minute|Dovolená

Zájezdy do Slovinska - Pobyty Slovinsko 2021/2022

Aktuální nabídka zájezdů do Slovinska autobusem a letecky 2021/2022. Levné Last Minute zájezdy do Slovinska autokarem a letadlem. Pobyty Slovinsko 2021/2022.

Zájezdy do Slovinska 2021/2022

Central
★★★★
 • Bar
 • Fitness
 • Hotelová restaurace
 • Klimatizace
 • Minibar
 • Nonstop recepce
 • TV
 • Vnitřní bazén
 • Vnější bazén
 
 • 15 695 Kč

Detail

Dovolená Slovinsko v zimě 2021 v lokalitě Lublaň, v místě Central v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Central, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 6. prosinec až neděle 12. prosinec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 45 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 15695,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku.
Jezero
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 16 075 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (23 hodnocení)
Dovolená Slovinsko v zimě 2021 v resortu Bohinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Jezero od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 6. prosince do pondělí 13. prosince s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 45 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 16075,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Jezero
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 16 075 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (23 hodnocení)
Dovolená Slovinsko v zimě 2021 v lokalitě Bohinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Jezero, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 6. prosinec až neděle 12. prosinec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 45 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 16075,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku. Recenze ubytovacího zařízení Jezero je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Špik
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 23 834 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (16 hodnocení)
Dovolená Slovinsko v zimě 2021 v resortu Kranjska Gora v 2.5hvězdičkovém ubytování Špik od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 6. prosince do pondělí 13. prosince s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 45 dní. Pobyt se stravou plná penze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 23834,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Jezero
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 16 022 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (23 hodnocení)
Dovolená Slovinsko v zimě 2021 v lokalitě Bohinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Jezero, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 7. prosinec až pondělí 13. prosinec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 46 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 16022,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku. Recenze ubytovacího zařízení Jezero je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Špik
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 24 206 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (16 hodnocení)
Dovolená Slovinsko v zimě 2021 v resortu Kranjska Gora v 2.5hvězdičkovém ubytování Špik od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 7. prosince do úterý 14. prosince s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 46 dní. Pobyt se stravou plná penze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 24206,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Jezero
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 16 075 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (23 hodnocení)
Dovolená Slovinsko v zimě 2021 v lokalitě Bohinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Jezero, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 8. prosinec až středa 15. prosinec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 47 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 16075,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku. Recenze ubytovacího zařízení Jezero je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Špik
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 23 834 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (16 hodnocení)
Dovolená Slovinsko v zimě 2021 v resortu Kranjska Gora v 2.5hvězdičkovém ubytování Špik od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 8. prosince do středa 15. prosince s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 47 dní. Pobyt se stravou plná penze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 23834,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Slovinsko a Chorvatsko s vánočními trhy
★★
 • 4 493 Kč
 • 3 999 Kč
 • - 11 %
 • Detail

  Dovolená Slovinsko v zimě 2021 v lokalitě Lublaň, v místě Slovinsko v ?hvězdičkovém ubytování Slovinsko a Chorvatsko s vánočními trhy, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 9. prosinec až neděle 12. prosinec je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 48 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy poznávací, adventní levně se slevou 11 %, aktuálně v ceně 3999,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku.
  Špik
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 24 206 Kč

  Detail

  4.5/5 Fantastické (16 hodnocení)
  Dovolená Slovinsko v zimě 2021 v resortu Kranjska Gora v 2.5hvězdičkovém ubytování Špik od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 9. prosince do čtvrtek 16. prosince s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 48 dní. Pobyt se stravou plná penze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 24206,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

  Zobrazeno 61-70 z 80 nalezených

  Dovolenou Slovinsko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Slovinsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Slovinska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Slovinska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Slovinsku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt ve Slovinsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si ve Slovinsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Francie zájezdy, Chorvatsko zájezdy, Itálie zájezdy nebo například dovolenou Jordánsko zájezdy? Další možností je třeba Kanárské ostrovy zájezdy.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Slovinsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Slovinsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Slovinsku můžete také podle kvality: např Slovinsko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Slovinsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Slovinsko nebo sekci dovolená s dětmi.