Apartmány u moře|Last Minute|Dovolená

Wellness ve Slovinsku - Slovinsko 2021 / 2022

Aktuální nabídka Wellness dovolené ve Slovinsku za nejlepší ceny online. All Inclusive Wellness pobyty s fitness, masážemi a kosmetickými salóny. Last Minute pobyty ve Wellness hotelech Slovinsko 2021 / 2022. Slovinsko 2021 / 2022.

Ads

Slovinsko s Wellness 2021 / 2022

Wellness Montis (Golte)
★★
 
  • 4 550 Kč

Detail

Dovolená Slovinsko na podzim 2021 v lokalitě Julské Alpy v ?hvězdičkovém ubytování Wellness Montis (Golte), v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 26. září až úterý 28. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 8 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy sportovní levně, aktuálně v ceně 4550,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku.
Wellness Montis (Golte)
★★
 
  • 3 950 Kč

Detail

Dovolená Slovinsko na podzim 2021 v resortu Julské Alpy v ?hvězdičkovém ubytování Wellness Montis (Golte) od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 6. října do pátek 8. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 18 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy sportovní levně, v aktuální online ceně 3950,- Kč.
Wellness Montis (Golte)
★★
 
  • 3 950 Kč

Detail

Dovolená Slovinsko na podzim 2021 v lokalitě Julské Alpy v ?hvězdičkovém ubytování Wellness Montis (Golte), v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 28. říjen až sobota 30. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 40 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy sportovní levně, aktuálně v ceně 3950,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku.

Zobrazeno 1-3 z 3 nalezených

Ads

Dovolenou Slovinsko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Slovinsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Slovinska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Slovinska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Slovinsku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt ve Slovinsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si ve Slovinsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Česká republika wellness, Dominikánská republika wellness, Egypt wellness nebo například dovolenou Francie wellness? Další možností je třeba Chorvatsko wellness.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Slovinsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Slovinsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Slovinsku můžete také podle kvality: např Slovinsko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Slovinsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Slovinsko nebo sekci dovolená s dětmi.