Apartmány u moře|Last Minute|Dovolená

Slovinsko s Wellness - Slovinsko 2021

Aktuální nabídka Wellness dovolené ve Slovinsku za nejlepší ceny online. All Inclusive Wellness pobyty s fitness, masážemi a kosmetickými salóny. Last Minute pobyty ve Wellness hotelech Slovinsko 2021. Slovinsko 2021.

Slovinsko s Wellness podle termínu

Wellness Hotel Apollo
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 19 269 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (3 hodnocení)
Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Portorož v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Apollo, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 14. červenec až pátek 23. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 30 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 19269,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku. Recenze ubytovacího zařízení Wellness Hotel Apollo je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
To nejlepší ze Slovinska + WELLNESS (autobusem)
★★
 
  • 12 890 Kč

Detail

Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Lublaň v ?hvězdičkovém ubytování To nejlepší ze Slovinska + WELLNESS (autobusem) od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 20. července do neděle 25. července s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 36 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy poznávací levně, v aktuální online ceně 12890,- Kč.
Wellness Hotel Apollo
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 26 134 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (3 hodnocení)
Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Portorož v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Apollo, v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 26. červenec až pátek 6. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 42 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 26134,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku. Recenze ubytovacího zařízení Wellness Hotel Apollo je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Wellness Hotel Apollo
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 32 630 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (3 hodnocení)
Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Portorož v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Apollo od Invie v délce 14 dní - 13 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 6. srpna do čtvrtek 19. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 53 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 32630,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Wellness Hotel Apollo
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 28 644 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (3 hodnocení)
Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Portorož v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Apollo, v délce 13 dní - 12 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 14. srpen až čtvrtek 26. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 61 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 28644,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku. Recenze ubytovacího zařízení Wellness Hotel Apollo je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Wellness Hotel Apollo
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 26 799 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (3 hodnocení)
Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Portorož v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Apollo od Invie v délce 13 dní - 12 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 19. srpna do úterý 31. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 66 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 26799,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Wellness Hotel Apollo
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 25 692 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (3 hodnocení)
Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Portorož v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Apollo, v délce 13 dní - 12 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 22. srpen až pátek 3. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 69 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 25692,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku. Recenze ubytovacího zařízení Wellness Hotel Apollo je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Wellness Hotel Apollo
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 9 475 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (3 hodnocení)
Dovolená Slovinsko na podzim 2021 v resortu Portorož v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Apollo od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 20. září do sobota 25. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 98 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 9475,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Wellness Hotel Apollo
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 11 370 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (3 hodnocení)
Dovolená Slovinsko na podzim 2021 v lokalitě Portorož v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Apollo, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 22. září až úterý 28. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 100 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 11370,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku. Recenze ubytovacího zařízení Wellness Hotel Apollo je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Wellness Hotel Apollo
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 8 245 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (3 hodnocení)
Dovolená Slovinsko na podzim 2021 v resortu Portorož v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Apollo od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 23. listopadu do neděle 28. listopadu s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 162 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 8245,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Zobrazeno 1-10 z 11 nalezených

Dovolenou Slovinsko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Slovinsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Slovinska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Slovinska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Slovinsku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt ve Slovinsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si ve Slovinsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Česká republika wellness, Dominikánská republika wellness, Egypt wellness nebo například dovolenou Francie wellness? Další možností je třeba Chorvatsko wellness.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Slovinsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Slovinsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Slovinsku můžete také podle kvality: např Slovinsko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Slovinsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Slovinsko nebo sekci dovolená s dětmi.