U moře|Last Minute|Dovolená

Wellness pobyty ve Slovinsku - Slovinsko 2021

Aktuální nabídka Wellness pobytů ve Slovinsku s fitness, masážemi a kosmetickými salóny za nejlepší ceny online. All Inclusive Wellness pobyty a Last Minute zájezdy do Wellness hotelů 2021. Slovinsko 2021.

Wellness pobyty ve Slovinsku podle termínu

Hotel Wellness Apollo
★★★★
👍👍👍👍👍
4.2/5 Fantastické (3 hodnocení)
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Portorož v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Wellness Apollo, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 22. květen až sobota 29. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové aktuálně ceně 18110,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
To nejlepší ze Slovinska + WELLNESS (autobusem)
★★★
Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Lublaň v 3hvězdičkovém ubytování To nejlepší ze Slovinska + WELLNESS (autobusem), s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 20. červenec až neděle 25. červenec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 72 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální online ceně 12890,- Kč.

Zobrazeno 1-2 z 2 nalezených

Dovolenou Slovinsko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Slovinska vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Slovinsku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt ve Slovinsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si ve Slovinsku žádnou lokalitu? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Česká republika wellness pobyty, Dominikánská republika wellness pobyty, Egypt wellness pobyty nebo například dovolenou Francie wellness pobyty? Další možností je třeba Chorvatsko wellness pobyty.


Termíny dovolené můžete vybírat podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022, podle stravy jako je All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava - ať už vlastní nebo letecká, typ zájezdy - například pouze pro seniory, podle nejlepších recenzí atd.