Apartmány u moře|Dovolená|Last Minute

Dovolená Slovinsko 2023    >    

Vánoce ve Slovinsku - Slovinsko 2023

Dovolená na Vánoce ve Slovinsku. Aktuální nabídka dovolené ve Slovinsku za nejlepší ceny online. Dovolená 2023 a Last Minute zájezdy do Slovinska. Slovinsko 2023.

Vánoce ve Slovinsku

Dovolená Slovinsko v zimě 2023 v letovisku Slovinské lázně, Rimske Toplice v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sofijin Dvor, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 17. prosinec až neděle 24. prosinec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 312 dní za aktuální cenu 23028,- CZK. Rekreace je se stravou formou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, lázeňské. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Slovinska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku.
Vánoce ve Slovinsku - Slovinsko 2023
Sofijin Dvor
★★★★
 • Klimatizace
 • Venkovní bazén
 • Vnitřní bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • TV
 • Minibar
 • Bar
 • Fitness
 • Hotelová restaurace
 • Kavárna
 
 • 23 028 Kč

Detail

Dovolená ve Slovinsku v zimě 2023 v lokalitě Bohinj v 3hvězdičkovém ubytování Triglav od Invie v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 17. prosince do čtvrtka 28. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 312 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 11044,- Kč.
Vánoce ve Slovinsku
Triglav
★★★
 
 • 11 044 Kč

Detail

Dovolená Slovinsko v zimě 2023 v letovisku Portorož v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apollo, v délce 14 dní - 13 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 17. prosinec až sobota 30. prosinec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 312 dní za aktuální cenu 19843,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Slovinska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku. Na základě 5 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Apollo 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Vánoce ve Slovinsku - Slovinsko 2023 - Apollo
ApolloDoporučujeme
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 19 843 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (5 hodnocení)
Dovolená ve Slovinsku v zimě 2023 v lokalitě Bled v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Park od Invie v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pondělí 18. prosince do pátku 29. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 313 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 26226,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Park je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 26 cestovatelů).
Vánoce ve Slovinsku - Slovinsko 2023 - Park
ParkDoporučujeme
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 26 226 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (26 hodnocení)
Dovolená Slovinsko v zimě 2023 v letovisku Slovinské lázně v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Zdraviliški Dvor, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 18. prosinec až neděle 24. prosinec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 313 dní za aktuální cenu 17532,- CZK. Rekreace je se stravou formou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, lázeňské. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Slovinska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku. Na základě 5 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Zdraviliški Dvor 4.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Vánoce ve Slovinsku - Slovinsko 2023 - Zdraviliški Dvor
Zdraviliški DvorDoporučujeme
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 17 532 Kč

Detail

4.8/5 Fantastické (5 hodnocení)
Dovolená ve Slovinsku v zimě 2023 v lokalitě Portorož v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Riviera od Invie v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pondělí 18. prosince do čtvrtka 28. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 313 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 13296,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Riviera je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 24 cestovatelů).
Vánoce ve Slovinsku - Riviera
RivieraDoporučujeme
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 13 296 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (24 hodnocení)
Dovolená Slovinsko v zimě 2023 v letovisku Slovinské lázně v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Termal, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 19. prosinec až úterý 26. prosinec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 314 dní za aktuální cenu 14430,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Slovinska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku. Na základě 60 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Termal 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Vánoce ve Slovinsku - Termal
TermalDoporučujeme
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 14 430 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (60 hodnocení)
Dovolená ve Slovinsku v zimě 2024 v lokalitě Slovinské pobřeží, Depandances San Simon, v místě Depandances San Simon v 3hvězdičkovém ubytování Depandances San Simon od Invie v délce 14 dní - 13 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 19. prosince do pondělí 1. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 314 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute silvestr 2023/2024, zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 17629,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Depandances San Simon je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 5 cestovatelů).
Vánoce ve Slovinsku - Depandances San Simon
Depandances San SimonDoporučujeme
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 17 629 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (5 hodnocení)
Dovolená Slovinsko v zimě 2023 v letovisku Portorož, Mind Slovenija v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Mind Slovenija, v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 19. prosinec až pátek 29. prosinec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 314 dní za aktuální cenu 16517,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Slovinska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku.
Vánoce ve Slovinsku - Mind Slovenija
Mind Slovenija
★★★★★
 • Venkovní bazén
 • Tenis
 • Surfování
 • Potápěčské centrum
 • Fitness
 • Hotelová restaurace
 
 • 16 517 Kč

Detail

Dovolená ve Slovinsku v zimě 2023 v lokalitě Portorož, Salinera Apartments (Strunjan), v místě Salinera Apartments (Strunjan) v 3hvězdičkovém ubytování Salinera Apartments (Strunjan) od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 20. prosince do čtvrtka 28. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 315 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 6504,- Kč.
Salinera Apartments (Strunjan)
Salinera Apartments (Strunjan)
★★★
 
 • 6 504 Kč

Detail


Zobrazeno 1-10 z 68 nalezených

Dovolenou Slovinsko 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Slovinsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Slovinska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Slovinska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Slovinsku vybráním příslušných měsíců:

Pobyt ve Slovinsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si ve Slovinsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Portugalsko Vánoce, Rakousko Vánoce, Řecko Vánoce nebo například dovolenou Seychely Vánoce? Další možností je třeba Slovensko Vánoce.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Slovinsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Slovinska 2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Slovinska letecky 2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Slovinsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Slovinsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Slovinsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Slovinsko nebo sekci dovolená s dětmi.

Vyhledáváme:   InviaVýsledky jsou řazeny dle data a názvu ubytovaních zařízení.