Bledské jezero - Slovinsko
Bledské jezero ve Slovinsku

Aktuální nabídka ubytování v soukromí v letovisku Bled za nejlepší ceny online. ☀️ Soukromé apartmány a pokoje, chaty, rekreační domy, vily a byty levně. Široká nabídka Last Minute zájezdů s pobyty v soukromí. All Inclusive dovolená ve Slovinsku letecky levně. Bled 2021 / 2022.

oSlovinsku.cz    >    
Bled    >    

Bled v soukromí - Bled 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Bled v soukromí podle termínu

Apartma Zajec
Dovolená Slovinsko v zimě 2021 v lokalitě Bled v hvězdičkovém ubytování Apartma Zajec, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 23. leden až sobota 30. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 11444,- Kč.
 
Apartma Zajec
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Bled v hvězdičkovém ubytování Apartma Zajec, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 22. květen až sobota 29. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 124 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4656,- Kč.
 
Apartma Zajec
Dovolená Slovinsko v létě 2021 v lokalitě Bled v hvězdičkovém ubytování Apartma Zajec, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 12. červen až sobota 19. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 145 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4532,- Kč.
 
Apartment Grilc
Dovolená Slovinsko v létě 2021 v lokalitě Bled v hvězdičkovém ubytování Apartment Grilc, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 12. červen až sobota 19. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 145 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4108,- Kč.
 

Zobrazeno 1-4 z 4 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Bled podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal