Apartmány u moře|Last Minute|Dovolená

Dovolená ve Slovinsku - únor 2022

Dovolená Slovinsko v únoru 2022. Aktuální nabídka dovolené ve Slovinsku v únoru 2022. Zájezdy Slovinsko za nejvýhodnější ceny online.

Slovinsko v únoru 2022

Apartmán Muštrinka
★★
 
  • 2 580 Kč

Detail

Dovolená Slovinsko v zimě 2022 v lokalitě Kranjska Gora v ?hvězdičkovém ubytování Apartmán Muštrinka, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 1. únor až pátek 4. únor je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 136 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní levně, aktuálně v ceně 2580,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku.
Apartmány Alpská Perla
★★
 
  • 4 157 Kč

Detail

Dovolená Slovinsko v zimě 2022 v resortu Julské Alpy v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Alpská Perla od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 1. února do neděle 6. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 136 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní levně, v aktuální online ceně 4157,- Kč.
Apartmán Muštrinka
★★
 
  • 5 160 Kč

Detail

Dovolená Slovinsko v zimě 2022 v lokalitě Kranjska Gora v ?hvězdičkovém ubytování Apartmán Muštrinka, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 2. únor až úterý 8. únor je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 137 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní levně, aktuálně v ceně 5160,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku.
Apartmán Muštrinka
★★
 
  • 4 300 Kč

Detail

Dovolená Slovinsko v zimě 2022 v resortu Kranjska Gora v ?hvězdičkovém ubytování Apartmán Muštrinka od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 2. února do pondělí 7. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 137 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní levně, v aktuální online ceně 4300,- Kč.
Apartmán Muštrinka
★★
 
  • 6 020 Kč

Detail

Dovolená Slovinsko v zimě 2022 v lokalitě Kranjska Gora v ?hvězdičkovém ubytování Apartmán Muštrinka, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. únor až čtvrtek 10. únor je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 138 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní levně, aktuálně v ceně 6020,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku.
Apartmán Muštrinka
★★
 
  • 3 440 Kč

Detail

Dovolená Slovinsko v zimě 2022 v resortu Kranjska Gora v ?hvězdičkovém ubytování Apartmán Muštrinka od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 4. února do úterý 8. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 139 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní levně, v aktuální online ceně 3440,- Kč.
Bohinj Park
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 6 390 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (4 hodnocení)
Dovolená Slovinsko v zimě 2022 v lokalitě Bohinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bohinj Park, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 5. únor až pondělí 7. únor je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 140 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní levně, aktuálně v ceně 6390,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku. Recenze ubytovacího zařízení Bohinj Park je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Apartmán Muštrinka
★★
 
  • 6 020 Kč

Detail

Dovolená Slovinsko v zimě 2022 v resortu Kranjska Gora v ?hvězdičkovém ubytování Apartmán Muštrinka od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 6. února do neděle 13. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 141 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní levně, v aktuální online ceně 6020,- Kč.
Bohinj Park
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 6 390 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (4 hodnocení)
Dovolená Slovinsko v zimě 2022 v lokalitě Bohinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bohinj Park, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 6. únor až úterý 8. únor je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 141 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní levně, aktuálně v ceně 6390,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku. Recenze ubytovacího zařízení Bohinj Park je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Krvavec
★★
👍👍👍👍👍
 
  • 6 020 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (10 hodnocení)
Dovolená Slovinsko v zimě 2022 v resortu Julské Alpy v ?hvězdičkovém ubytování Krvavec od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 7. února do čtvrtek 10. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 142 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní levně, v aktuální online ceně 6020,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Zobrazeno 1-10 z 29 nalezených

Ads

Dovolenou Slovinsko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Slovinsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Slovinska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Slovinska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Slovinsku vybráním příslušného měsíce:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt ve Slovinsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si ve Slovinsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Bulharsko únor, Černá Hora únor, Česká republika únor nebo například dovolenou Dominikánská republika únor? Další možností je třeba Egypt únor.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Slovinsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Slovinsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Slovinsku můžete také podle kvality: např Slovinsko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Slovinsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Slovinsko nebo sekci dovolená s dětmi.