Bledské jezero - Slovinsko
Bledské jezero ve Slovinsku

Aktuální nabídka dovolené ve Slovinsku v termálech za nejlepší ceny online. ☀️ Termály ve Slovinsku s ubytováním. All Inclusive pobyty a Last Minute zájezdy do termálních lázních. Slevy pro seniory. Slovinsko 2021 / 2022.

oSlovinsku.cz    >    

Termály Slovinsko - Slovinsko 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Termály Slovinsko podle termínu

Hotely Rogla Therme Zreče
Dovolená Slovinsko v zimě 2021 v lokalitě Julské Alpy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotely Rogla Therme Zreče, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 20. leden až středa 27. leden, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 15810,- Kč.
 
Hotely Rogla Therme Zreče
Dovolená Slovinsko v zimě 2021 v lokalitě Julské Alpy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotely Rogla Therme Zreče, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 21. leden až čtvrtek 28. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 15810,- Kč.
 
Hotely Rogla Therme Zreče
Dovolená Slovinsko v zimě 2021 v lokalitě Julské Alpy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotely Rogla Therme Zreče, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 2. únor až úterý 9. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 15810,- Kč.
 
Hotely Rogla Therme Zreče
Dovolená Slovinsko v zimě 2021 v lokalitě Julské Alpy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotely Rogla Therme Zreče, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 2. únor až sobota 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 9030,- Kč.
 
Vas Lipa: Rekreační Pobyt Se Vstupem Do Termalia F
Dovolená Slovinsko v zimě 2021 v lokalitě Julské Alpy v 3hvězdičkovém ubytování Vas Lipa: Rekreační Pobyt Se Vstupem Do Termalia F, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. únor až sobota 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 18 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1525,- Kč.
 
Vas Lipa: Rekreační Pobyt Se Vstupem Do Termalia F
Dovolená Slovinsko v zimě 2021 v lokalitě Julské Alpy v 3hvězdičkovém ubytování Vas Lipa: Rekreační Pobyt Se Vstupem Do Termalia F, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 8. únor až čtvrtek 11. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 22 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2285,- Kč.
 
Hotely Rogla Therme Zreče
Dovolená Slovinsko v zimě 2021 v lokalitě Julské Alpy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotely Rogla Therme Zreče, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 18. únor až středa 24. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 32 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, v aktuální ceně 16930,- Kč.
 
Vas Lipa: Rekreační Pobyt Se Vstupem Do Termalia F
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Julské Alpy v 3hvězdičkovém ubytování Vas Lipa: Rekreační Pobyt Se Vstupem Do Termalia F, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 5. březen až pondělí 8. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 47 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2285,- Kč.
 
Hotely Rogla Therme Zreče
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Julské Alpy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotely Rogla Therme Zreče, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 24. březen až pondělí 29. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 66 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 10190,- Kč.
 
Vas Lipa: Rekreační Pobyt Se Vstupem Do Termalia F
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Julské Alpy v 3hvězdičkovém ubytování Vas Lipa: Rekreační Pobyt Se Vstupem Do Termalia F, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 25. březen až sobota 27. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 67 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1525,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 44 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Slovinsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal