Apartmány u moře|Dovolená|Last Minute

Dovolená Slovinsko 2023    >    
Bohinj    >    

Dovolená Bohinj v srpnu 2024 - Srpen ve Slovinsku

Dovolená Bohinj v srpnu 2024. Aktuální nabídka dovolené ve Slovinsku v srpnu 2024. Zájezdy Bohinj za nejvýhodnější ceny online.

Dovolená Bohinj v srpnu 2024

Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2024 v letovisku Bohinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Jezero, v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 8. srpen až čtvrtek 22. srpen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 310 dní za aktuální cenu 43554,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Slovinska a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku. Na základě 34 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Jezero 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Dovolená Bohinj v srpnu 2024 - Srpen ve Slovinsku
Jezero
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 43 554 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (34 hodnocení)
Dovolená ve Slovinsku v létě o prázdninách 2024 v lokalitě Bohinj v 3hvězdičkovém ubytování Triglav od Invie v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 9. srpna do pátku 23. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 311 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Slovinska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 28070,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Triglav je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 4 cestovatelů).
Dovolená Bohinj v srpnu 2024
Triglav
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 28 070 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (4 hodnocení)
Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2024 v letovisku Bohinj v ?hvězdičkovém ubytování Bohinj Eco, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 17. srpen až pátek 23. srpen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 319 dní za aktuální cenu 6190,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Slovinska a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku. Na základě 10 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Bohinj Eco 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Dovolená Bohinj v srpnu 2024 - Srpen ve Slovinsku - Bohinj Eco
Bohinj Eco
★★
👍👍👍👍👍
 
  • 6 190 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (10 hodnocení)
Dovolená ve Slovinsku v létě o prázdninách 2024 v lokalitě Bohinj v ?hvězdičkovém ubytování Bohinj Eco od Invie v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 17. srpna do úterý 27. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 319 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Slovinska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 20228,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Bohinj Eco je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 10 cestovatelů).
Dovolená Bohinj v srpnu 2024 - Srpen ve Slovinsku - Bohinj Eco
Bohinj Eco
★★
👍👍👍👍👍
 
  • 20 228 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (10 hodnocení)
Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2024 v letovisku Bohinj v ?hvězdičkovém ubytování Bohinj Eco, v délce 14 dní - 13 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 19. srpen až neděle 1. září. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 321 dní za aktuální cenu 24454,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Slovinska a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku. Na základě 10 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Bohinj Eco 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Dovolená Bohinj v srpnu 2024 - Srpen ve Slovinsku - Bohinj Eco
Bohinj Eco
★★
👍👍👍👍👍
 
  • 24 454 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (10 hodnocení)
Dovolená ve Slovinsku v létě o prázdninách 2024 v lokalitě Bohinj v ?hvězdičkovém ubytování Bohinj Eco od Invie v délce 13 dní - 12 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 25. srpna do pátku 6. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 327 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Slovinska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 20432,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Bohinj Eco je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 10 cestovatelů).
Dovolená Bohinj v srpnu 2024 - Bohinj Eco
Bohinj Eco
★★
👍👍👍👍👍
 
  • 20 432 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (10 hodnocení)
Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2024 v letovisku Bohinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Jezero, v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 26. srpen až úterý 3. září. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 328 dní za aktuální cenu 20360,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Slovinska a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku. Na základě 34 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Jezero 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Dovolená Bohinj v srpnu 2024 - Jezero
Jezero
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 20 360 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (34 hodnocení)
Dovolená ve Slovinsku v létě o prázdninách 2024 v lokalitě Bohinj v 3hvězdičkovém ubytování Triglav od Invie v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pondělí 26. srpna do pondělí 9. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 328 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Slovinska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 28070,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Triglav je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 4 cestovatelů).
Dovolená Bohinj v srpnu 2024 - Triglav
Triglav
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 28 070 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (4 hodnocení)

Zobrazeno 1-8 z 8 nalezených

Dovolenou Bohinj 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Slovinsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Slovinska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Slovinska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Slovinsku vybráním příslušných měsíců:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt ve Slovinsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si ve Slovinsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Guadeloupe srpen, Chorvatsko srpen, Itálie srpen nebo například dovolenou Jordánsko srpen? Další možností je třeba Kanárské ostrovy srpen.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Slovinsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Slovinska 2024 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Slovinska letecky 2024 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2024 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Slovinsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Slovinsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Slovinsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Bohinj nebo sekci dovolená s dětmi.