Bledské jezero - Slovinsko
Bledské jezero ve Slovinsku

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Bled v srpnu 2021. Zájezdy do Slovinska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v srpnu ve Slovinsku. Bled All Inclusive - pobyty Slovinsko s ubytováním v luxusních hotelech.

oSlovinsku.cz    >    
Bled    >    

Dovolená Bled v srpnu - Srpen ve Slovinsku

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Bled v srpnu 2021

Grand Hotel Toplice
Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Bled v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Toplice, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až čtvrtek 5. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 195 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 11576,- Kč.
 
Hotel Astoria - Jezero Bled
Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Bled v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Astoria - Jezero Bled, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až úterý 3. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 195 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3560,- Kč.
 
Hotel Park **** - Léto 2021
Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Bled v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Park **** - Léto 2021, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až úterý 3. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 195 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6110,- Kč.
 
Hotel Savica Garni
Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Bled v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Savica Garni, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 195 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 17050,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Dětský koutek
 • Animační programy
 
Hotel Triglav Bled
Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Bled v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Triglav Bled, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až sobota 7. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 195 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 20586,- Kč.
 
Hotel Bled Rose
Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Bled v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Bled Rose, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. srpen až úterý 10. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 196 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 19088,- Kč.
 
Hotel Bled Rose
Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Bled v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Bled Rose, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. srpen až čtvrtek 5. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 196 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6558,- Kč.
 
Hotel Kompas
Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Bled v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Kompas, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. srpen až sobota 7. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 196 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 8839,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Tobogány
 • Fitness
 • Bar
 • Půjčovna kol
 
Hotel Krim
Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Bled v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Krim, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. srpen až pondělí 9. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 196 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3460,- Kč.
 • Bar
 
Hotel Park
Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Bled v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Park, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. srpen až sobota 7. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 196 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 12765,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 232 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Bled podle měsíce odjezdu

Bled All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal