Bledské jezero - Slovinsko
Bledské jezero ve Slovinsku

Aktuální nabídka dovolené ve Slovinsku v srpnu 2021. Last Minute zájezdy do Slovinska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v srpnu ve Slovinsku. Slovinsko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Srpen ve Slovinsku.

oSlovinsku.cz    >    

Dovolená ve Slovinsku - srpen 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Slovinska v srpnu 2021

Hotel Jezero
Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Bohinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Jezero, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až úterý 3. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 196 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 33 %, v aktuální ceně 3652,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Půjčovna kol
 
Vas Lipa: Rekreační Pobyt Se Vstupem Do Termalia F
Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Julské Alpy v 3hvězdičkovém ubytování Vas Lipa: Rekreační Pobyt Se Vstupem Do Termalia F, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 196 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 4380,- Kč.
 
Grand Hotel Bernardin
Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Portorož v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Bernardin, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až úterý 10. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 196 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 29496,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Animační programy
 • Dětský bazén
 
Vas Lipa: Rekreační Pobyt 5 Nocí
Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Julské Alpy v 3hvězdičkovém ubytování Vas Lipa: Rekreační Pobyt 5 Nocí, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až pátek 6. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 196 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 2752,- Kč.
 
Alpski Resort Špik ****
Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Kranjska Gora v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alpski Resort Špik ****, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 196 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio, v aktuální ceně 19250,- Kč.
 
Alpski Resort Špik ****
Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Kranjska Gora v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alpski Resort Špik ****, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až úterý 10. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 196 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio, v aktuální ceně 24750,- Kč.
 
Best Western Hotel Kranjska Gora
Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Julské Alpy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Best Western Hotel Kranjska Gora, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až pátek 6. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 196 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 7202,- Kč.
 
Best Western Hotel Kranjska Gora
Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Julské Alpy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Best Western Hotel Kranjska Gora, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až sobota 14. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 196 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 27078,- Kč.
 
Bohinj Eco Hotel
Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Bohinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bohinj Eco Hotel, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až sobota 7. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 196 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 10165,- Kč.
 
Bohinj Ecohotel
Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Bohinj v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Bohinj Ecohotel, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až pátek 6. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 196 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio levně, v aktuální ceně 12240,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 662 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Slovinsko podle měsíce odjezdu

Slovinsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal