Apartmány u moře|Dovolená|Last Minute

Dovolená Slovinsko 2023    >    

Dovolená Slovinské lázně 2023/2024

Dovolená Slovinské lázně 2023/2024. Aktuální nabídka zájezdů do Slovinska do letoviska Slovinské lázně za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Slovinské lázně. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Dovolená Slovinské lázně 2023/2024

Dovolená Slovinsko na podzim 2023 v letovisku Slovinské lázně v ?hvězdičkovém ubytování Village Lipa Terme Olimia, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 9. říjen až středa 11. říjen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 6 dní za aktuální cenu 3150,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, lázeňské levně se slevou 8 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Slovinska a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku.
Dovolená Slovinské lázně 2023/2024
Village Lipa Terme Olimia
★★
 • 3 424 Kč
 • 3 150 Kč
 • - 8 %
 • Detail

  Dovolená ve Slovinsku na podzim 2023 v lokalitě Slovinské lázně v ?hvězdičkovém ubytování Village Lipa Terme Olimia od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 10. října do čtvrtka 12. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 7 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Slovinska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, lázeňské levně se slevou 8 %, v aktuální online ceně 3150,- Kč.
  Dovolená Slovinské lázně 2023/2024
  Village Lipa Terme Olimia
  ★★
  • 3 424 Kč
  • 3 150 Kč
 • - 8 %
 • Detail

  Dovolená Slovinsko na podzim 2023 v letovisku Slovinské lázně v ?hvězdičkovém ubytování Village Lipa Terme Olimia, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 11. říjen až pátek 13. říjen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 8 dní za aktuální cenu 3150,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, lázeňské levně se slevou 8 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Slovinska a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku.
  Dovolená Slovinské lázně 2023/2024 - Village Lipa Terme Olimia
  Village Lipa Terme Olimia
  ★★
  • 3 424 Kč
  • 3 150 Kč
 • - 8 %
 • Detail

  Dovolená ve Slovinsku na podzim 2023 v lokalitě Slovinské lázně v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vily Terme Zreče od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 12. října do soboty 14. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 9 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Slovinska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 3560,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Vily Terme Zreče je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 10 cestovatelů).
  Dovolená Slovinské lázně 2023/2024 - Vily Terme Zreče
  Vily Terme Zreče
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 3 560 Kč

  Detail

  4.2/5 Fantastické (10 hodnocení)
  Dovolená Slovinsko na podzim 2023 v letovisku Slovinské lázně v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vily Terme Zreče, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 14. říjen až pondělí 16. říjen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 11 dní za aktuální cenu 3560,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Slovinska a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku. Na základě 10 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Vily Terme Zreče 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
  Dovolená Slovinské lázně 2023/2024 - Vily Terme Zreče
  Vily Terme Zreče
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 3 560 Kč

  Detail

  4.2/5 Fantastické (10 hodnocení)
  Dovolená ve Slovinsku na podzim 2023 v lokalitě Slovinské lázně v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vily Terme Zreče od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 15. října do úterý 17. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 12 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Slovinska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 3560,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Vily Terme Zreče je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 10 cestovatelů).
  Dovolená Slovinské lázně 2023/2024 - Vily Terme Zreče
  Vily Terme Zreče
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 3 560 Kč

  Detail

  4.2/5 Fantastické (10 hodnocení)
  Dovolená Slovinsko na podzim 2023 v letovisku Slovinské lázně v ?hvězdičkovém ubytování Village Lipa Terme Olimia, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 20. říjen až neděle 22. říjen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 17 dní za aktuální cenu 3290,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, lázeňské levně se slevou 9 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Slovinska a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku.
  Dovolená Slovinské lázně 2023/2024 - Village Lipa Terme Olimia
  Village Lipa Terme Olimia
  ★★
  • 3 615 Kč
  • 3 290 Kč
 • - 9 %
 • Detail

  Dovolená ve Slovinsku na podzim 2023 v lokalitě Slovinské lázně v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vily Terme Zreče od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 21. října do pondělí 23. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 18 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Slovinska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 3560,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Vily Terme Zreče je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 10 cestovatelů).
  Dovolená Slovinské lázně 2023/2024 - Vily Terme Zreče
  Vily Terme Zreče
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 3 560 Kč

  Detail

  4.2/5 Fantastické (10 hodnocení)
  Dovolená Slovinsko na podzim 2023 v letovisku Slovinské lázně v ?hvězdičkovém ubytování Village Lipa Terme Olimia, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 21. říjen až pondělí 23. říjen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 18 dní za aktuální cenu 3250,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, lázeňské levně se slevou 9 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Slovinska a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku.
  Dovolená Slovinské lázně 2023/2024 - Village Lipa Terme Olimia
  Village Lipa Terme Olimia
  ★★
  • 3 571 Kč
  • 3 250 Kč
 • - 9 %
 • Detail

  Dovolená ve Slovinsku na podzim 2023 v lokalitě Slovinské lázně v ?hvězdičkovém ubytování Apartmán Lipa od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 22. října do středy 25. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 19 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Slovinska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, lázeňské levně se slevou 7 %, v aktuální online ceně 4750,- Kč.
  Apartmán Lipa
  Apartmán Lipa
  ★★
  • 5 108 Kč
  • 4 750 Kč
 • - 7 %
 • Detail


  Zobrazeno 1-10 z 46 nalezených

  Dovolenou Slovinské lázně 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Slovinsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Slovinska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Slovinska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Slovinsku vybráním příslušných měsíců:

  Pobyt ve Slovinsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si ve Slovinsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Černá Hora 2023, dovolenou Česká republika 2023, dovolenou Dominikánská republika 2023/2024 nebo například dovolenou Egypt 2023/2024? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Francie.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Slovinsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Slovinska 2023/2024 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Slovinska letecky 2023/2024 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023/2024 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Slovinsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Slovinsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Slovinsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Slovinské lázně nebo sekci dovolená s dětmi.