Apartmány u moře|Last Minute|Dovolená

Bled    >    

Dovolená Bled v říjnu 2022 - Říjen ve Slovinsku

Dovolená Bled v říjnu 2022. Aktuální nabídka dovolené ve Slovinsku v říjnu 2022. Zájezdy Bled za nejvýhodnější ceny online.

Dovolená Bled v říjnu 2022

Best Western Premier Lovec
★★★★
 • 22 746 Kč
 • 20 471 Kč
 • - 10 %
 • Detail

  Dovolená Slovinsko na podzim 2022 v lokalitě Bled, v místě Best Western Premier Lovec v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Best Western Premier Lovec, v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 1. říjen až středa 12. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 302 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, aktuálně v ceně 20471,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Slovinska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku.
  Best Western Premier Lovec
  ★★★★
  • 8 271 Kč
  • 7 444 Kč
 • - 10 %
 • Detail

  Dovolená Slovinsko na podzim 2022 v resortu Bled, v místě Best Western Premier Lovec v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Best Western Premier Lovec od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 1. října do středa 5. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 302 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální online ceně 7444,- Kč.
  Savica
  ★★★
  👍👍👍👍👍
  • 4 910 Kč
  • 4 419 Kč
 • - 10 %
 • Detail

  4.6/5 Fantastické (54 hodnocení)
  Dovolená Slovinsko na podzim 2022 v lokalitě Bled v 3hvězdičkovém ubytování Savica, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 1. říjen až úterý 4. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 302 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 10 %, aktuálně v ceně 4419,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Slovinska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku. Na základě 54 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Savica je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Savica
  ★★★
  👍👍👍👍👍
  • 27 953 Kč
  • 25 158 Kč
 • - 10 %
 • Detail

  4.6/5 Fantastické (54 hodnocení)
  Dovolená Slovinsko na podzim 2022 v resortu Bled v 3hvězdičkovém ubytování Savica od Invie v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 1. října do sobota 15. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 302 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 10 %, v aktuální online ceně 25158,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 54 cestovatelů).
  Best Western Premier Lovec
  ★★★★
  • 26 881 Kč
  • 24 193 Kč
 • - 10 %
 • Detail

  Dovolená Slovinsko na podzim 2022 v lokalitě Bled, v místě Best Western Premier Lovec v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Best Western Premier Lovec, v délce 14 dní - 13 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 2. říjen až sobota 15. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 303 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, aktuálně v ceně 24193,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Slovinska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku.
  Park
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 13 960 Kč

  Detail

  4.2/5 Fantastické (23 hodnocení)
  Dovolená Slovinsko na podzim 2022 v resortu Bled v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Park od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 2. října do sobota 8. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 303 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 13960,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 23 cestovatelů).
  Savica
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 6 650 Kč

  Detail

  4.6/5 Fantastické (54 hodnocení)
  Dovolená Slovinsko na podzim 2022 v lokalitě Bled v 3hvězdičkovém ubytování Savica, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 2. říjen až středa 5. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 303 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 6650,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Slovinska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku. Na základě 54 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Savica je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Savica
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 12 810 Kč

  Detail

  4.6/5 Fantastické (54 hodnocení)
  Dovolená Slovinsko na podzim 2022 v resortu Bled v 3hvězdičkovém ubytování Savica od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 2. října do sobota 8. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 303 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 12810,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 54 cestovatelů).
  Best Western Premier Lovec
  ★★★★
  • 14 423 Kč
  • 12 404 Kč
 • - 14 %
 • Detail

  Dovolená Slovinsko na podzim 2022 v lokalitě Bled, v místě Best Western Premier Lovec v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Best Western Premier Lovec, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 3. říjen až pondělí 10. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 304 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 14 %, aktuálně v ceně 12404,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Slovinska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku.
  Best Western Premier Lovec
  ★★★★
  • 18 610 Kč
  • 16 749 Kč
 • - 10 %
 • Detail

  Dovolená Slovinsko na podzim 2022 v resortu Bled, v místě Best Western Premier Lovec v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Best Western Premier Lovec od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 3. října do středa 12. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 304 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální online ceně 16749,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 143 nalezených

  Dovolenou Bled 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Slovinsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Slovinska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Slovinska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Slovinsku vybráním příslušného měsíce:

  Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

  Pobyt ve Slovinsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si ve Slovinsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Česká republika říjen, Dominikánská republika říjen, Egypt říjen nebo například dovolenou Francie říjen? Další možností je třeba Guadeloupe říjen.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Slovinsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Slovinska 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Slovinska letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Slovinsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Slovinsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Slovinsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Bled nebo sekci dovolená s dětmi.