Apartmány u moře|Dovolená|Last Minute

Dovolená Slovinsko 2023    >    

Slovinsko recenze - Slovinsko 2023

Nejlépe hodnocené hotely ve Slovinsku. Aktuální nabídka ubytování v nejlepších hotelech ve Slovinsku. All Inclusive dovolená Slovinsko. Slovinsko 2023.

Slovinsko s recenzemi 2023

Dovolená Slovinsko v létě 2023 v letovisku Slovinské lázně v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Prekmurska Vas Ajda, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 13. červen až čtvrtek 15. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 13 dní za aktuální cenu 3950,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, lázeňské levně se slevou 1 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Slovinska a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku. Na základě 5 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Prekmurska Vas Ajda 4.9 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Slovinsko recenze - Slovinsko 2023
Prekmurska Vas Ajda
★★★★
👍👍👍👍👍
 • 3 990 Kč
 • 3 950 Kč
 • - 1 %
 • Detail

  4.9/5 Fantastické (5 hodnocení)
  Dovolená ve Slovinsku na podzim 2023 v lokalitě Slovinské lázně v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Prekmurska Vas Ajda od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 26. září do čtvrtka 28. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 118 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Slovinska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, lázeňské levně se slevou 1 %, v aktuální online ceně 3950,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Prekmurska Vas Ajda je 4.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 5 cestovatelů).
  Slovinsko s recenzemi 2023
  Prekmurska Vas Ajda
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
  • 3 990 Kč
  • 3 950 Kč
 • - 1 %
 • Detail

  4.9/5 Fantastické (5 hodnocení)
  Dovolená Slovinsko v létě 2023 v letovisku Slovinské lázně v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Rimski Dvor, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 1. červen až úterý 6. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra za aktuální cenu 11460,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, lázeňské levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Slovinska a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku. Na základě 7 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Rimski Dvor 4.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
  Slovinsko recenze - Slovinsko 2023 - Rimski Dvor
  Rimski Dvor
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 11 460 Kč

  Detail

  4.8/5 Fantastické (7 hodnocení)
  Dovolená ve Slovinsku v létě 2023 v lokalitě Slovinské lázně, Thermana Park Lasko, v místě Thermana Park Lasko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Thermana Park Lasko od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 2. června do neděle 4. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), pozítří. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Slovinska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 4600,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Thermana Park Lasko je 4.8 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 7 cestovatelů).
  Slovinsko recenze - Slovinsko 2023 - Thermana Park Lasko
  Thermana Park Lasko
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 4 600 Kč

  Detail

  4.8/5 Fantastické (7 hodnocení)
  Dovolená Slovinsko v létě 2023 v letovisku Slovinské lázně v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Rimski Dvor, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 3. červen až sobota 10. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, popozítří za aktuální cenu 20433,- CZK. Rekreace je se stravou formou plná penze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, lázeňské levně se slevou 3 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Slovinska a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku. Na základě 7 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Rimski Dvor 4.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
  Slovinsko recenze - Slovinsko 2023 - Rimski Dvor
  Rimski Dvor
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
  • 21 065 Kč
  • 20 433 Kč
 • - 3 %
 • Detail

  4.8/5 Fantastické (7 hodnocení)
  Dovolená ve Slovinsku v létě 2023 v lokalitě Slovinské lázně v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Rimski Dvor od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 4. června do čtvrtka 8. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 4 dny. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Slovinska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 9960,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Rimski Dvor je 4.8 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 7 cestovatelů).
  Slovinsko s recenzemi 2023 - Rimski Dvor
  Rimski Dvor
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 9 960 Kč

  Detail

  4.8/5 Fantastické (7 hodnocení)
  Dovolená Slovinsko v létě 2023 v letovisku Slovinské lázně v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Zdraviliški Dvor, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 5. červen až pondělí 12. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 5 dní za aktuální cenu 19306,- CZK. Rekreace je se stravou formou plná penze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, lázeňské levně se slevou 3 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Slovinska a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku. Na základě 6 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Zdraviliški Dvor 4.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
  Slovinsko s recenzemi 2023 - Zdraviliški Dvor
  Zdraviliški Dvor
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
  • 19 903 Kč
  • 19 306 Kč
 • - 3 %
 • Detail

  4.8/5 Fantastické (6 hodnocení)
  Dovolená ve Slovinsku v létě 2023 v lokalitě Slovinské lázně v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Rimski Dvor od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 7. června do úterý 13. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 7 dní. Pobyt se stravou formou plná penze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Slovinska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, lázeňské levně se slevou 3 %, v aktuální online ceně 17514,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Rimski Dvor je 4.8 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 7 cestovatelů).
  Slovinsko s recenzemi 2023 - Rimski Dvor
  Rimski Dvor
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
  • 18 056 Kč
  • 17 514 Kč
 • - 3 %
 • Detail

  4.8/5 Fantastické (7 hodnocení)
  Dovolená Slovinsko v létě 2023 v letovisku Slovinské lázně, Thermana Park Lasko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Thermana Park Lasko, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 8. červen až čtvrtek 15. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 8 dní za aktuální cenu 19800,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, lázeňské. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Slovinska a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku. Na základě 7 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Thermana Park Lasko 4.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
  Slovinsko s recenzemi 2023 - Thermana Park Lasko
  Thermana Park Lasko
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 19 800 Kč

  Detail

  4.8/5 Fantastické (7 hodnocení)
  Dovolená ve Slovinsku v létě 2023 v lokalitě Slovinské lázně v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Zdraviliški Dvor od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 10. června do pondělí 12. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 10 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Slovinska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, lázeňské levně se slevou 3 %, v aktuální online ceně 4252,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Zdraviliški Dvor je 4.8 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 6 cestovatelů).
  Zdraviliški Dvor
  Zdraviliški Dvor
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
  • 4 384 Kč
  • 4 252 Kč
 • - 3 %
 • Detail

  4.8/5 Fantastické (6 hodnocení)

  Zobrazeno 1-10 z 6403 nalezených

  Dovolenou Slovinsko 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Slovinsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Slovinska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Slovinska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Slovinsku vybráním příslušných měsíců:

  Pobyt ve Slovinsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si ve Slovinsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Francouzská Polynésie recenze, Guadeloupe recenze, Chorvatsko recenze nebo například dovolenou Itálie recenze? Další možností je třeba Jordánsko recenze.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Slovinsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Slovinska 2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Slovinska letecky 2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Slovinsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Slovinsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Slovinsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Slovinsko nebo sekci dovolená s dětmi.