Apartmány u moře|Last Minute|Dovolená

Poznávací zájezdy Slovinsko - Slovinsko 2021

Aktuální nabídka poznávacích zájezdů do Slovinska za nejlepší ceny online. Aktivní dovolená ve Slovinsku. Ubytování s fakultativními výlety, památky a turistika. Last Minute All Inclusive zájezdy za poznáním letecky. Pobyty levně. Slovinsko 2021.

Poznávací zájezdy Slovinsko podle termínu

Velký okruh Slovinskem
★★
 • 8 477 Kč
 • 7 290 Kč
 • - 14 %
 • Detail

  Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Lublaň v ?hvězdičkovém ubytování Velký okruh Slovinskem, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 5. červenec až čtvrtek 8. červenec je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 21 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy poznávací levně se slevou 14 %, aktuálně v ceně 7290,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku.
  To nejlepší ze Slovinska + WELLNESS (autobusem)
  ★★
   
  • 12 890 Kč

  Detail

  Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Lublaň v ?hvězdičkovém ubytování To nejlepší ze Slovinska + WELLNESS (autobusem) od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 20. července do neděle 25. července s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 36 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy poznávací levně, v aktuální online ceně 12890,- Kč.
  Velký okruh Slovinskem
  ★★
  • 8 477 Kč
  • 7 290 Kč
 • - 14 %
 • Detail

  Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Lublaň v ?hvězdičkovém ubytování Velký okruh Slovinskem, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 23. srpen až čtvrtek 26. srpen je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 70 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy poznávací levně se slevou 14 %, aktuálně v ceně 7290,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku.
  To nejlepší ze Slovinska + MOŘE (autobusem)
  ★★
   
  • 12 590 Kč

  Detail

  Dovolená Slovinsko na podzim 2021 v resortu Lublaň v ?hvězdičkovém ubytování To nejlepší ze Slovinska + MOŘE (autobusem) od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 3. září do čtvrtek 9. září s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 81 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální online ceně 12590,- Kč.
  Velký okruh Slovinskem
  ★★
  • 8 477 Kč
  • 7 290 Kč
 • - 14 %
 • Detail

  Dovolená Slovinsko na podzim 2021 v lokalitě Lublaň v ?hvězdičkovém ubytování Velký okruh Slovinskem, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 24. září až pondělí 27. září je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 102 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy poznávací levně se slevou 14 %, aktuálně v ceně 7290,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku.

  Zobrazeno 1-5 z 5 nalezených

  Dovolenou Slovinsko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Slovinsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Slovinska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Slovinska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Slovinsku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt ve Slovinsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si ve Slovinsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: USA poznávací zájezdy, Vietnam poznávací zájezdy, Zanzibar poznávací zájezdy nebo například dovolenou Albánie poznávací zájezdy? Další možností je třeba Bali poznávací zájezdy.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Slovinsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Slovinsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Slovinsku můžete také podle kvality: např Slovinsko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Slovinsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Slovinsko nebo sekci dovolená s dětmi.