Bledské jezero - Slovinsko
Bledské jezero ve Slovinsku

Hotel Žusterna s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Hotel Žusterna ve Slovinsku v lokalitě Portorož. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v slovinské lokalitě Portorož 2021.

Dovolená Slovinsko    >    
Portorož    >    

Hotel Žusterna - Slovinsko 2021

Vyhledávání zájezdů

Zájezdy Hotel Žusterna - Slovinsko 2021

Hotel Žusterna
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Portorož v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Žusterna, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 10310,- Kč.
 
Hotel Žusterna
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Portorož v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Žusterna, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 19. květen až úterý 25. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 30 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 8780,- Kč.
 
Hotel Žusterna
Dovolená Slovinsko na podzim 2021 v lokalitě Portorož v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Žusterna, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 20. listopad až pondělí 22. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 215 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 2793,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Portorož podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal