Apartmány u moře|Last Minute|Dovolená

Dovolená Portorož 2021 - Portorož 2021

Dovolená Portorož 2021. Aktuální nabídka zájezdů do Slovinska do letoviska Portorož za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Portorož. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Dovolená Portorož 2021

Life Class
★★★★
 
  • 12 220 Kč

Detail

Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Portorož v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Life Class, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 30. červenec až úterý 3. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 12220,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku.
Life Class
★★★★
 
  • 18 330 Kč

Detail

Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Portorož v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Life Class od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 30. července do čtvrtek 5. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 18330,- Kč.
Neptun
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 17 510 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (10 hodnocení)
Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Portorož v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Neptun, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 30. červenec až pátek 6. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 17510,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku. Recenze ubytovacího zařízení Neptun je 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Remisens Premium Casa Rosa
★★★★
 
  • 26 873 Kč

Detail

Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Portorož v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Remisens Premium Casa Rosa od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 30. července do pátek 6. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 26873,- Kč.
Remisens Premium Casa Rosa
★★★★
 
  • 42 980 Kč

Detail

Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Portorož v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Remisens Premium Casa Rosa, v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 30. červenec až pátek 13. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 42980,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku.
Riviera
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 39 060 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (12 hodnocení)
Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Portorož v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Riviera od Invie v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 30. července do pátek 13. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 39060,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Apollo
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 23 990 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (3 hodnocení)
Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Portorož v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apollo, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 31. červenec až sobota 7. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, pozítří. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 23990,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku. Recenze ubytovacího zařízení Apollo je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Remisens Premium Casa Bel Moretto
★★★★
 
  • 40 040 Kč

Detail

Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Portorož v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Remisens Premium Casa Bel Moretto od Invie v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 31. července do sobota 14. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), pozítří. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 40040,- Kč.
Remisens Premium Casa Rosa
★★★★
 
  • 18 410 Kč

Detail

Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Portorož v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Remisens Premium Casa Rosa, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 31. červenec až sobota 7. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, pozítří. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 18410,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku.
Remisens Premium Casa Rosa
★★★★
 
  • 38 390 Kč

Detail

Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Portorož v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Remisens Premium Casa Rosa od Invie v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 31. července do úterý 10. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), pozítří. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 38390,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 1156 nalezených

Dovolenou Portorož 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Slovinsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Slovinska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Slovinska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Slovinsku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt ve Slovinsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si ve Slovinsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Jordánsko 2021, dovolenou Kanárské ostrovy 2021, dovolenou Kapverdské ostrovy 2021/2022 nebo například dovolenou Kuba 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Kypr.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Slovinsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Slovinsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Slovinsku můžete také podle kvality: např Portorož levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Slovinsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Portorož nebo sekci dovolená s dětmi.