Apartmány u moře|Dovolená|Last Minute

Dovolená Slovinsko 2023    >    

Podzimní dovolená ve Slovinsku - Slovinsko 2023

Aktuální nabídka podzimní dovolené ve Slovinsku mimo hlavní sezónu za nejlepší ceny online. Ubytování ve Slovinsku na podzim s All Inclusive službami. Podzimní prázdniny a Last Minute zájezdy letecky do Slovinska - pobyty levně. Slovinsko 2023.

Podzimní dovolená ve Slovinsku 2023

Dovolená Slovinsko na podzim 2023 v letovisku Slovinské lázně, Terme Ptuj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Primus, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 1. září až neděle 3. září. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 205 dní za aktuální cenu 4760,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Slovinska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku. Na základě 9 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Grand Hotel Primus 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Podzimní dovolená ve Slovinsku - Slovinsko 2023
Grand Hotel PrimusDoporučujeme
★★★★
👍👍👍👍👍
 • Klimatizace
 • Venkovní bazén
 • Vnitřní bazén
 • TV
 • Tenis
 • Golf
 • Surfování
 • Klidná lokalita
 • Animační programy
 • Bar
 • Dětský bazén
 • Hotelová restaurace
 • Nonstop recepce
 
 • 4 760 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (9 hodnocení)
Dovolená ve Slovinsku na podzim 2023 v lokalitě Julské Alpy v 2hvězdičkovém ubytování Kaninska Vas od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 1. září do úterý 5. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 205 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 4670,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Kaninska Vas je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 8 cestovatelů).
Podzimní dovolená ve Slovinsku 2023
Kaninska VasDoporučujeme
★★
👍👍👍👍👍
 
 • 4 670 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (8 hodnocení)
Dovolená Slovinsko na podzim 2023 v letovisku Slovinské lázně v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Toplice, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 1. září až pátek 8. září. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 205 dní za aktuální cenu 14903,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, lázeňské. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Slovinska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku. Na základě 13 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Toplice 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Podzimní dovolená ve Slovinsku - Slovinsko 2023 - Toplice
TopliceDoporučujeme
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 14 903 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (13 hodnocení)
Dovolená ve Slovinsku na podzim 2023 v lokalitě Slovinské lázně, Atlantida Boutique, v místě Atlantida Boutique v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Atlantida Boutique od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 1. září do středy 6. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 205 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 13600,- Kč.
Podzimní dovolená ve Slovinsku - Slovinsko 2023 - Atlantida Boutique
Atlantida Boutique
★★★★★
 
 • 13 600 Kč

Detail

Dovolená Slovinsko na podzim 2023 v letovisku Slovinské pobřeží, Barbara Piran Beach & Spa v 3hvězdičkovém ubytování Barbara Piran Beach & Spa, v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 1. září až pátek 15. září. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 205 dní za aktuální cenu 23172,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Slovinska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku.
Podzimní dovolená ve Slovinsku - Slovinsko 2023 - Barbara Piran Beach & Spa
Barbara Piran Beach & Spa
★★★
 
 • 23 172 Kč

Detail

Dovolená ve Slovinsku na podzim 2023 v lokalitě Portorož v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Salinera od Invie v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 1. září do pondělí 11. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 205 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 13 %, v aktuální online ceně 15763,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Salinera je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 35 cestovatelů).
Podzimní dovolená ve Slovinsku 2023 - Salinera
SalineraDoporučujeme
★★★★
👍👍👍👍👍
 • 18 118 Kč
 • 15 763 Kč
 • - 13 %
 • Detail

  4.3/5 Fantastické (35 hodnocení)
  Dovolená Slovinsko na podzim 2023 v letovisku Slovinské lázně v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Toplice, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 1. září až pátek 8. září. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 205 dní za aktuální cenu 18767,- CZK. Rekreace je se stravou formou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, lázeňské. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Slovinska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku. Na základě 13 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Toplice 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
  Podzimní dovolená ve Slovinsku 2023 - Toplice
  TopliceDoporučujeme
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 18 767 Kč

  Detail

  4.4/5 Fantastické (13 hodnocení)
  Dovolená ve Slovinsku na podzim 2023 v lokalitě Slovinské lázně, Grand Donat, v místě Grand Donat v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Donat od Invie v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 1. září do úterý 12. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 205 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 25311,- Kč.
  Podzimní dovolená ve Slovinsku 2023 - Grand Donat
  Grand Donat
  ★★★★
   
  • 25 311 Kč

  Detail

  Dovolená Slovinsko na podzim 2023 v letovisku Slovinské lázně v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Livada Prestige, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 1. září až pátek 8. září. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 205 dní za aktuální cenu 25340,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Slovinska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku. Na základě 17 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Livada Prestige 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
  Podzimní dovolená ve Slovinsku 2023 - Livada Prestige
  Livada PrestigeDoporučujeme
  ★★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 25 340 Kč

  Detail

  4.7/5 Fantastické (17 hodnocení)
  Dovolená ve Slovinsku na podzim 2023 v lokalitě Bled v 3hvězdičkovém ubytování Astoria od Invie v délce 14 dní - 13 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 1. září do čtvrtka 14. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 205 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 47 %, v aktuální online ceně 23205,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Astoria je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 41 cestovatelů).
  Astoria
  AstoriaDoporučujeme
  ★★★
  👍👍👍👍👍
  • 43 783 Kč
  • 23 205 Kč
 • - 47 %
 • Detail

  4.6/5 Fantastické (41 hodnocení)

  Zobrazeno 1-10 z 3360 nalezených

  Dovolenou Slovinsko 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Slovinsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Slovinska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Slovinska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Slovinsku vybráním příslušných měsíců:

  Pobyt ve Slovinsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si ve Slovinsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Itálie podzimní dovolená, Jordánsko podzimní dovolená, Kanárské ostrovy podzimní dovolená nebo například dovolenou Kapverdské ostrovy podzimní dovolená? Další možností je třeba Keňa podzimní dovolená.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Slovinsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Slovinska 2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Slovinska letecky 2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Slovinsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Slovinsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Slovinsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Slovinsko nebo sekci dovolená s dětmi.

  Vyhledáváme:   InviaVýsledky jsou řazeny dle data a názvu ubytovaních zařízení.