Apartmány u moře|Dovolená|Last Minute

Dovolená Slovinsko 2022    >    

Slovinsko s plnou penzí - Slovinsko 2022

Aktuální nabídka ubytování ve Slovinsku s plnou penzí za nejlepší ceny online. Zájezdy do Slovinska s plnou penzí v ceně. All Inclusive pobyty a Last Minute dovolená ve Slovinsku letecky levně. Ubytování ve Slovinsku se stravou v ceně. Slovinsko 2022.

Slovinsko s plnou penzí 2022

Dovolená Slovinsko v létě 2022 v letovisku Bohinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Jezero, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 8. červen až sobota 11. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 11 dní za aktuální cenu 7980,- CZK. Rekreace je se stravou formou plná penze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Slovinska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku. Na základě 23 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Jezero 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Slovinsko s plnou penzí - Slovinsko 2022
Jezero
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 7 980 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (23 hodnocení)
Dovolená ve Slovinsku v létě 2022 v lokalitě Bohinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Jezero od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 9. června do neděle 12. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 12 dní. Pobyt se stravou formou plná penze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální online ceně 7980,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Jezero je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 23 cestovatelů).
Slovinsko s plnou penzí 2022
Jezero
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 7 980 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (23 hodnocení)
Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2022 v letovisku Portorož v 2hvězdičkovém ubytování Park San Simon, v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 13. srpen až úterý 23. srpen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 77 dní za aktuální cenu 19020,- CZK. Rekreace je se stravou formou plná penze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy, pobytové, u moře. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Slovinska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku.
Slovinsko s plnou penzí - Slovinsko 2022 - Park San Simon
Park San Simon
★★
 
 • 19 020 Kč

Detail

Dovolená ve Slovinsku v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Bohinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Jezero od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 18. srpna do pondělí 22. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 82 dní. Pobyt se stravou formou plná penze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální online ceně 11880,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Jezero je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 23 cestovatelů).
Slovinsko s plnou penzí - Slovinsko 2022 - Jezero
Jezero
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 11 880 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (23 hodnocení)
Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2022 v letovisku Bohinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Jezero, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 19. srpen až středa 24. srpen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 83 dní za aktuální cenu 14850,- CZK. Rekreace je se stravou formou plná penze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Slovinska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku. Na základě 23 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Jezero 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Slovinsko s plnou penzí - Slovinsko 2022 - Jezero
Jezero
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 14 850 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (23 hodnocení)
Dovolená ve Slovinsku v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Bohinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Jezero od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 25. srpna do středy 31. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 89 dní. Pobyt se stravou formou plná penze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory, v aktuální online ceně 16890,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Jezero je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 23 cestovatelů).
Slovinsko s plnou penzí 2022 - Jezero
Jezero
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 16 890 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (23 hodnocení)
Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2022 v letovisku Bohinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Jezero, v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 26. srpen až sobota 3. září. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 90 dní za aktuální cenu 21900,- CZK. Rekreace je se stravou formou plná penze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Slovinska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku. Na základě 23 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Jezero 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Slovinsko s plnou penzí 2022 - Jezero
Jezero
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 21 900 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (23 hodnocení)
Dovolená ve Slovinsku v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Portorož v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Salinera od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 26. srpna do soboty 3. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 90 dní. Pobyt se stravou formou plná penze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy, pobytové, u moře levně se slevou 11 %, v aktuální online ceně 17136,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Salinera je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 33 cestovatelů).
Slovinsko s plnou penzí 2022 - Salinera
Salinera
★★★★
👍👍👍👍👍
 • 19 254 Kč
 • 17 136 Kč
 • - 11 %
 • Detail

  4.2/5 Fantastické (33 hodnocení)
  Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2022 v letovisku Bohinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Jezero, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 27. srpen až sobota 3. září. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 91 dní za aktuální cenu 18930,- CZK. Rekreace je se stravou formou plná penze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Slovinska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku. Na základě 23 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Jezero 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
  Slovinsko s plnou penzí 2022 - Jezero
  Jezero
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 18 930 Kč

  Detail

  4.6/5 Fantastické (23 hodnocení)
  Dovolená ve Slovinsku na podzim 2022 v lokalitě Bohinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Jezero od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 28. září do čtvrtka 6. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 123 dní. Pobyt se stravou formou plná penze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory, v aktuální online ceně 21280,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Jezero je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 23 cestovatelů).
  Jezero
  Jezero
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 21 280 Kč

  Detail

  4.6/5 Fantastické (23 hodnocení)

  Zobrazeno 1-10 z 23 nalezených

  Dovolenou Slovinsko 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Slovinsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Slovinska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Slovinska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Slovinsku vybráním příslušných měsíců:

  Pobyt ve Slovinsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si ve Slovinsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Maroko plná penze, Mauricius plná penze, Mexiko plná penze nebo například dovolenou Německo plná penze? Další možností je třeba Omán plná penze.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Slovinsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Slovinska 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Slovinska letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Slovinsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Slovinsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Slovinsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Slovinsko nebo sekci dovolená s dětmi.

  Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal