Bledské jezero - Slovinsko
Bledské jezero ve Slovinsku

Lyžařské pobyty se skipasem zdarma, stravou a wellness. ☀️ Lyžování s ubytováním v apartmánech ve Slovinsku přímo na sjezdovce se skipasem v ceně. Dovolená a Last Minute zájezdy All Inclusive levně. Slovinsko 2021 / 2022.

Dovolená Slovinsko    >    

Lyžování ve Slovinsku se skipasem zdarma - Slovinsko 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Lyžování ve Slovinsku se skipasem zdarma podle termínu

Hotel Krvavec: Lyžařský Pobyt Se Skipasem 7 Nocí
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Julské Alpy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Krvavec: Lyžařský Pobyt Se Skipasem 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 5. březen až pátek 12. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 19460,- Kč.
 
Hotel Krvavec: Lyžařský Pobyt Se Skipasem 7 Nocí
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Julské Alpy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Krvavec: Lyžařský Pobyt Se Skipasem 7 Nocí, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 21. březen až pátek 26. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 17 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 10050,- Kč.
 
Hotel Krvavec: Lyžařský Pobyt Se Skipasem 7 Nocí
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Julské Alpy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Krvavec: Lyžařský Pobyt Se Skipasem 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 8. duben až čtvrtek 15. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 35 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 14070,- Kč.
 
Hotel Krvavec: Lyžařský Pobyt Se Skipasem 7 Nocí
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Julské Alpy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Krvavec: Lyžařský Pobyt Se Skipasem 7 Nocí, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 18. duben až středa 21. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 45 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 43 %, v aktuální ceně 3440,- Kč.
 
Hotel Krvavec: Lyžařský Pobyt Se Skipasem 7 Nocí
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Julské Alpy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Krvavec: Lyžařský Pobyt Se Skipasem 7 Nocí, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 25. duben až pátek 30. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 52 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 43 %, v aktuální ceně 5730,- Kč.
 

Zobrazeno 1-5 z 5 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Slovinsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal