Apartmány u moře|Last Minute|Dovolená

Luxusní hotely ve Slovinsku - Slovinsko 2021

Aktuální nabídka ubytování v luxusních hotelech ve Slovinsku. Skvělé luxusní hotely ve Slovinsku s bazénem a wellness. All Inclusive dovolená v čtyřhvězdičkových a pětihvězdičkových hotelech. Last Minute zájezdy letecky. Přepychové pobyty levně. Slovinsko 2021.

Luxusní hotely Slovinsko 2021

Ramada Hotel & Suite
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 20 475 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (13 hodnocení)
Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Julské Alpy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ramada Hotel & Suite, v délce 14 dní - 13 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 30. červenec až čtvrtek 12. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 20475,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku. Recenze ubytovacího zařízení Ramada Hotel & Suite je 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Ramada Hotel & Suite
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 10 320 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (13 hodnocení)
Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Julské Alpy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ramada Hotel & Suite od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 30. července do čtvrtek 5. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou dle programu si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy sportovní levně, v aktuální online ceně 10320,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Ramada Hotel & Suite
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 22 050 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (13 hodnocení)
Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Julské Alpy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ramada Hotel & Suite, v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 31. červenec až sobota 14. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, pozítří. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 22050,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku. Recenze ubytovacího zařízení Ramada Hotel & Suite je 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Ramada Hotel & Suite
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 17 325 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (13 hodnocení)
Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Julské Alpy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ramada Hotel & Suite od Invie v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 31. července do středa 11. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), pozítří. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 17325,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Aparthotel Rosa
★★★★
 
 • 2 018 Kč

Detail

Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Julské Alpy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aparthotel Rosa, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až úterý 3. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, popozítří. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 2018,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku.
Aparthotel Rosa
★★★★
 
 • 2 622 Kč

Detail

Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Julské Alpy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aparthotel Rosa od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 1. srpna do středa 4. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), popozítří. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 2622,- Kč.
Ramada Hotel & Suite
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 17 325 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (13 hodnocení)
Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Julské Alpy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ramada Hotel & Suite, v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až čtvrtek 12. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, popozítří. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 17325,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku. Recenze ubytovacího zařízení Ramada Hotel & Suite je 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Ramada Hotel & Suite
★★★★
👍👍👍👍👍
 • 8 468 Kč
 • 7 875 Kč
 • - 7 %
 • Detail

  4.7/5 Fantastické (13 hodnocení)
  Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Julské Alpy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ramada Hotel & Suite od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 3. srpna do neděle 8. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 5 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 %, v aktuální online ceně 7875,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Aparthotel Rosa
  ★★★★
   
  • 2 018 Kč

  Detail

  Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Julské Alpy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aparthotel Rosa, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 4. srpen až pátek 6. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 6 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 2018,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku.
  Grand Hotel Bernardin
  ★★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 17 060 Kč

  Detail

  4.5/5 Fantastické (21 hodnocení)

  Nejnovější recenze: Kdybych se měla vydat do Slovinska k moři znovu, určitě bych zvolila ten samý hotel, lepší v tomto místě prostě nenajdete. Doporučujeme však vyhnout se termínu od 26. do 29. 7., kdy se na hotelu koná Salsa Festival. Bohužel j...

  Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Portorož v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Bernardin od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 4. srpna do neděle 8. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 6 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 17060,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

  Zobrazeno 1-10 z 409 nalezených

  Dovolenou Slovinsko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Slovinsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Slovinska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Slovinska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Slovinsku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt ve Slovinsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si ve Slovinsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Španělsko luxusní hotely, Thajsko luxusní hotely, Tunisko luxusní hotely nebo například dovolenou Turecko luxusní hotely? Další možností je třeba USA luxusní hotely.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Slovinsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Slovinsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Slovinsku můžete také podle kvality: např Slovinsko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Slovinsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Slovinsko nebo sekci dovolená s dětmi.