Apartmány u moře|Last Minute|Dovolená

Luxusní hotely ve Slovinsku - Slovinsko 2021 / 2022

Aktuální nabídka ubytování v luxusních hotelech ve Slovinsku. Skvělé luxusní hotely ve Slovinsku s bazénem a wellness. All Inclusive dovolená v čtyřhvězdičkových a pětihvězdičkových hotelech. Last Minute zájezdy letecky. Přepychové pobyty levně. Slovinsko 2021 / 2022.

Luxusní hotely Slovinsko 2021 / 2022

Bohinj Eco Hotel
★★★★
 
 • 4 890 Kč

Detail

Dovolená Julské Alpy levně, v 4hvězdičkovém ubytování - Bohinj Eco Hotel s délkou 3 dní, v termínu 23. říjen 2021 až 25. říjen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Polopenze, podzimní luxusní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 4890 Kč.
Grand Hotel Bernardin
★★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 22 557 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (22 hodnocení)
Dovolená Slovinsko na podzim 2021 v resortu Portorož v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Bernardin od Invie v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 23. října do úterý 2. listopadu s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 22557,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Hotel Kompas
★★★★
 
 • 2 362 Kč

Detail

Dovolená Julské Alpy levně, v 4hvězdičkovém ubytování - Hotel Kompas s délkou 3 dní, v termínu 24. říjen 2021 až 26. říjen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, podzimní luxusní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 2362 Kč.
Ramada Hotel & Suites (ex GH Prisank)
★★★★
 
 • 2 206 Kč

Detail

Dovolená Julské Alpy levně, v 4hvězdičkovém ubytování - Ramada Hotel & Suites (ex GH Prisank) s délkou 3 dní, v termínu 24. říjen 2021 až 26. říjen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, podzimní luxusní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 2206 Kč.
Ramada Hotel & Suite
★★★★
👍👍👍👍👍
 • 6 128 Kč
 • 5 515 Kč
 • - 10 %
 • Detail

  4.7/5 Fantastické (13 hodnocení)
  Dovolená Slovinsko na podzim 2021 v lokalitě Julské Alpy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ramada Hotel & Suite, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 25. říjen až sobota 30. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, popozítří. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, aktuálně v ceně 5515,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku. Recenze ubytovacího zařízení Ramada Hotel & Suite je 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Grand Hotel Bernardin
  ★★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 13 680 Kč

  Detail

  4.5/5 Fantastické (22 hodnocení)
  Dovolená Slovinsko na podzim 2021 v resortu Portorož v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Bernardin od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 26. října do pondělí 1. listopadu s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 4 dny. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 13680,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Grand Hotel Bernardin
  ★★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 6 800 Kč

  Detail

  4.5/5 Fantastické (22 hodnocení)
  Dovolená Slovinsko na podzim 2021 v lokalitě Portorož v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Bernardin, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 27. říjen až neděle 31. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 5 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, aktuálně v ceně 6800,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku. Recenze ubytovacího zařízení Grand Hotel Bernardin je 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Grand Hotel Bernardin
  ★★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 13 534 Kč

  Detail

  4.5/5 Fantastické (22 hodnocení)
  Dovolená Slovinsko na podzim 2021 v resortu Portorož v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Bernardin od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 27. října do úterý 2. listopadu s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 5 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 13534,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Ramada Hotel & Suite
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 6 020 Kč

  Detail

  4.7/5 Fantastické (13 hodnocení)
  Dovolená Slovinsko na podzim 2021 v lokalitě Julské Alpy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ramada Hotel & Suite, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 27. říjen až pondělí 1. listopad je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 5 dní. Rekreace je se stravou dle programu. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy sportovní levně, aktuálně v ceně 6020,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku. Recenze ubytovacího zařízení Ramada Hotel & Suite je 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Ramada Resort Kranjska Gora (Ex. Hotel Larix)
  ★★★★
  • Bezbariérový přístup
  • Dětské hřiště
  • Dětský bazén
  • Dětský koutek
  • Fitness
  • Minibar
  • TV
  • Tenis
  • Vnitřní bazén
   
  • 2 468 Kč

  Detail

  Dovolená Slovinsko na podzim 2021 v resortu Kranjska Gora, v místě Ramada Resort Kranjska Gora (ex. Hotel Larix) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ramada Resort Kranjska Gora (Ex. Hotel Larix) od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 27. října do pátek 29. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 5 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 2468,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 265 nalezených

  Dovolenou Slovinsko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Slovinsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Slovinska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Slovinska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Slovinsku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt ve Slovinsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si ve Slovinsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Rumunsko luxusní hotely, Řecko luxusní hotely, Slovensko luxusní hotely nebo například dovolenou Slovinsko luxusní hotely? Další možností je třeba Spojené arabské emiráty luxusní hotely.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Slovinsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Slovinsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Slovinsku můžete také podle kvality: např Slovinsko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Slovinsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Slovinsko nebo sekci dovolená s dětmi.