Bledské jezero - Slovinsko
Bledské jezero ve Slovinsku

Aktuální nabídka ubytování v luxusních apartmánech ve Slovinsku online. ☀️ Pobyty v luxusních soukromých apartmánech ve Slovinsku s bazénem. All Inclusive dovolená v apartmánech. Last Minute zájezdy letecky levně. Slovinsko 2021 / 2022.

Dovolená Slovinsko    >    

Luxusní apartmány ve Slovinsku - Slovinsko 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Luxusní apartmány ve Slovinsku podle termínu

Aparthotel Rosa: Rekreační Pobyt Se Vstupem Do Rod
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Julské Alpy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aparthotel Rosa: Rekreační Pobyt Se Vstupem Do Rod, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až úterý 4. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2558,- Kč.
 
Aparthotel Rosa: Rekreační Pobyt Se Vstupem Do Rod
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Julské Alpy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aparthotel Rosa: Rekreační Pobyt Se Vstupem Do Rod, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 8. květen až úterý 11. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 19 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2524,- Kč.
 
Aparthotel Rosa: Rekreační Pobyt Se Vstupem Do Rod
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Julské Alpy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aparthotel Rosa: Rekreační Pobyt Se Vstupem Do Rod, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 11. květen až pátek 14. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 22 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2524,- Kč.
 
Aparthotel Rosa: Rekreační Pobyt Se Vstupem Do Rod
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Julské Alpy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aparthotel Rosa: Rekreační Pobyt Se Vstupem Do Rod, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 18. květen až pátek 21. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 29 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2524,- Kč.
 
Aparthotel Rosa: Rekreační Pobyt Se Vstupem Do Rod
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Julské Alpy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aparthotel Rosa: Rekreační Pobyt Se Vstupem Do Rod, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 31. květen až čtvrtek 3. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 42 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2524,- Kč.
 
Aparthotel Rosa: Rekreační Pobyt Se Vstupem Do Rod
Dovolená Slovinsko v létě 2021 v lokalitě Julské Alpy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aparthotel Rosa: Rekreační Pobyt Se Vstupem Do Rod, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. červen až středa 9. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 48 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2524,- Kč.
 
Aparthotel Rosa: Rekreační Pobyt Se Vstupem Do Rod
Dovolená Slovinsko v létě 2021 v lokalitě Julské Alpy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aparthotel Rosa: Rekreační Pobyt Se Vstupem Do Rod, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 8. červen až pátek 11. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 50 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2524,- Kč.
 
Aparthotel Rosa: Rekreační Pobyt Se Vstupem Do Rod
Dovolená Slovinsko v létě 2021 v lokalitě Julské Alpy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aparthotel Rosa: Rekreační Pobyt Se Vstupem Do Rod, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 16. červen až neděle 20. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 58 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové levně se slevou 27 %, v aktuální ceně 2862,- Kč.
 
Aparthotel Rosa: Rekreační Pobyt Se Vstupem Do Rod
Dovolená Slovinsko v létě 2021 v lokalitě Julské Alpy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aparthotel Rosa: Rekreační Pobyt Se Vstupem Do Rod, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 21. červen až pátek 25. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 63 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 27 %, v aktuální ceně 2862,- Kč.
 
Aparthotel Rosa: Rekreační Pobyt Se Vstupem Do Rod
Dovolená Slovinsko v létě 2021 v lokalitě Julské Alpy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aparthotel Rosa: Rekreační Pobyt Se Vstupem Do Rod, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 25. červen až neděle 27. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 67 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1684,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 60 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Slovinsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal