Bledské jezero - Slovinsko
Bledské jezero ve Slovinsku

Dovolená Lublaň 2021 / 2022. ☀️ Aktuální nabídka zájezdů do Slovinska do letoviska Lublaň za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Lublaň. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

oSlovinsku.cz    >    

Zájezdy Lublaň - Slovinsko 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy Lublaň

Velký okruh Slovinskem
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Lublaň v hvězdičkovém ubytování Velký okruh Slovinskem, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 19. květen až sobota 22. květen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 121 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy poznávací levně se slevou 14 %, v aktuální ceně 7290,- Kč.
 
To nejlepší ze Slovinska + WELLNESS (autobusem)
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Lublaň v 3hvězdičkovém ubytování To nejlepší ze Slovinska + WELLNESS (autobusem), s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 25. květen až neděle 30. květen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 127 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální ceně 12690,- Kč.
 
To nejlepší ze Slovinska + MOŘE (autobusem)
Dovolená Slovinsko v létě 2021 v lokalitě Lublaň v 3hvězdičkovém ubytování To nejlepší ze Slovinska + MOŘE (autobusem), s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 11. červen až čtvrtek 17. červen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 144 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální ceně 12590,- Kč.
 
To Nejlepší Ze Slovinska + Moře (Autobusem)
Dovolená Slovinsko v létě 2021 v lokalitě Lublaň v 3hvězdičkovém ubytování To Nejlepší Ze Slovinska + Moře (Autobusem), s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 11. červen až čtvrtek 17. červen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 144 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 12590,- Kč.
 
Pestré barvy Slovinska, okolí Triglavu a Bledu
Dovolená Slovinsko v létě 2021 v lokalitě Lublaň v 3hvězdičkovém ubytování Pestré barvy Slovinska, okolí Triglavu a Bledu, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 17. červen až neděle 20. červen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 150 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy poznávací levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 4229,- Kč.
 
Velký okruh Slovinskem
Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Lublaň v hvězdičkovém ubytování Velký okruh Slovinskem, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 5. červenec až čtvrtek 8. červenec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 168 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy poznávací levně se slevou 14 %, v aktuální ceně 7290,- Kč.
 
To nejlepší ze Slovinska + WELLNESS (autobusem)
Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Lublaň v 3hvězdičkovém ubytování To nejlepší ze Slovinska + WELLNESS (autobusem), s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 20. červenec až neděle 25. červenec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 183 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální ceně 12890,- Kč.
 
Pestré barvy Slovinska, okolí Triglavu a Bledu
Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Lublaň v 3hvězdičkovém ubytování Pestré barvy Slovinska, okolí Triglavu a Bledu, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 29. červenec až neděle 1. srpen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 192 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy poznávací levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 4229,- Kč.
 
Velký okruh Slovinskem
Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Lublaň v hvězdičkovém ubytování Velký okruh Slovinskem, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 23. srpen až čtvrtek 26. srpen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 217 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy poznávací levně se slevou 14 %, v aktuální ceně 7290,- Kč.
 
To Nejlepší Ze Slovinska + Moře (Autobusem)
Dovolená Slovinsko na podzim 2021 v lokalitě Lublaň v 3hvězdičkovém ubytování To Nejlepší Ze Slovinska + Moře (Autobusem), s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 3. září až čtvrtek 9. září, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 228 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 12590,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 12 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Lublaň podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal