Apartmány u moře|Last Minute|Dovolená

Slovinsko levně - Slovinsko 2021

Aktuální nabídka dovolené ve Slovinsku za nejlepší ceny online. Zájezdy do Slovinska bez stravy, s polopenzí, plnou penzí a All Inclusive levně. Last Minute pobyty letecky ✈ s ubytováním za nejlevnější ceny. Slovinsko 2021.

Slovinsko levně 2021

Grand Toplice (Bled)
★★★★★
 • Animační programy
 • Bar
 • Dětské hřiště
 • Dětský koutek
 • Fitness
 • Golf
 • Hotelová restaurace
 • Kavárna
 • Klimatizace
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Minibar
 • Nonstop recepce
 • Půjčovna kol
 • TV
 • Vnitřní bazén
 • Vnější bazén
 • 9 591 Kč
 • 9 111 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Bled, v místě Grand Toplice (Bled) v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Grand Toplice (Bled), v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 30. červenec až pondělí 2. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, aktuálně v ceně 9111,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku.
  Astoria
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 3 560 Kč

  Detail

  4.6/5 Fantastické (37 hodnocení)
  Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Bled v 3hvězdičkovém ubytování Astoria od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 30. července do neděle 1. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 3560,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Astoria
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 11 950 Kč

  Detail

  4.6/5 Fantastické (37 hodnocení)
  Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Bled v 3hvězdičkovém ubytování Astoria, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 30. červenec až středa 4. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, golfové, cyklistické, vhodné pro seniory levně, aktuálně v ceně 11950,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku. Recenze ubytovacího zařízení Astoria je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Bohinj
  ★★★★
  👍👍👍
   
  • 2 163 Kč

  Detail

  2.4/5 Dobré (4 hodnocení)
  Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Bohinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bohinj od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 30. července do pondělí 2. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy sportovní levně, v aktuální online ceně 2163,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 2.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Bohinj Eco
  ★★
   
  • 5 750 Kč

  Detail

  Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Bohinj v ?hvězdičkovém ubytování Bohinj Eco, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 30. červenec až neděle 1. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 5750,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku.
  Glamping Ribno
  ★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 4 398 Kč

  Detail

  4.7/5 Fantastické (5 hodnocení)
  Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Bled v ?hvězdičkovém ubytování Glamping Ribno od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 30. července do pondělí 2. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy sportovní levně, v aktuální online ceně 4398,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Life Class
  ★★★★
   
  • 12 220 Kč

  Detail

  Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Portorož v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Life Class, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 30. červenec až úterý 3. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 12220,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku.
  Mangart
  ★★★★
   
  • 14 450 Kč

  Detail

  Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Julské Alpy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mangart od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 30. července do pátek 6. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 14450,- Kč.
  Park
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 14 040 Kč

  Detail

  4.2/5 Fantastické (22 hodnocení)
  Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Bled v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Park, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 30. červenec až pondělí 2. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, aktuálně v ceně 14040,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku. Recenze ubytovacího zařízení Park je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Ramada Hotel & Suite
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 10 320 Kč

  Detail

  4.7/5 Fantastické (13 hodnocení)
  Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Julské Alpy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ramada Hotel & Suite od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 30. července do čtvrtek 5. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou dle programu si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy sportovní levně, v aktuální online ceně 10320,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

  Zobrazeno 1-10 z 3406 nalezených

  Dovolenou Slovinsko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Slovinsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Slovinska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Slovinska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Slovinsku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt ve Slovinsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si ve Slovinsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Španělsko levně, Thajsko levně, Tunisko levně nebo například dovolenou Turecko levně? Další možností je třeba USA levně.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Slovinsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Slovinsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Slovinsku můžete také podle kvality: např Slovinsko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Slovinsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Slovinsko nebo sekci dovolená s dětmi.