Apartmány u moře|Last Minute|Dovolená

Letní dovolená ve Slovinsku - Slovinsko 2021 / 2022

Aktuální nabídka letní dovolené ve Slovinsku za nejlepší ceny online 2021 / 2022. All Inclusive zájezdy v létě do Slovinska. Letní pobyty a prázdniny s dětmi ve Slovinsku. Slovinsko 2021 / 2022.

Letní dovolená ve Slovinsku 2021 / 2022

Best Western Premier Lovec
★★★★
 
  • 3 752 Kč

Detail

Dovolená Slovinsko v létě 2022 v lokalitě Bled, v místě Best Western Premier Lovec v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Best Western Premier Lovec, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 1. červen až pátek 3. červen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 222 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 3752,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku.
Best Western Premier Lovec
★★★★
 
  • 11 256 Kč

Detail

Dovolená Slovinsko v létě 2022 v resortu Bled, v místě Best Western Premier Lovec v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Best Western Premier Lovec od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 1. června do úterý 7. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 222 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 11256,- Kč.
Park
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 18 240 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (23 hodnocení)
Dovolená Slovinsko v létě 2022 v lokalitě Bled v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Park, v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 1. červen až čtvrtek 9. červen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 222 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, aktuálně v ceně 18240,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku. Recenze ubytovacího zařízení Park je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Park
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 11 400 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (23 hodnocení)
Dovolená Slovinsko v létě 2022 v resortu Bled v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Park od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 1. června do pondělí 6. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 222 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální online ceně 11400,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Best Western Premier Lovec
★★★★
 
  • 16 884 Kč

Detail

Dovolená Slovinsko v létě 2022 v lokalitě Bled, v místě Best Western Premier Lovec v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Best Western Premier Lovec, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. červen až sobota 11. červen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 223 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 16884,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku.
Bohinj Eco
★★
👍👍👍👍👍
 
  • 25 200 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (3 hodnocení)
Dovolená Slovinsko v létě 2022 v resortu Bohinj v ?hvězdičkovém ubytování Bohinj Eco od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 2. června do pátek 10. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 223 dní. Pobyt se stravou plná penze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory, v aktuální online ceně 25200,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Jezero
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 21 280 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (23 hodnocení)
Dovolená Slovinsko v létě 2022 v lokalitě Bohinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Jezero, v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. červen až pátek 10. červen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 223 dní. Rekreace je se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory, aktuálně v ceně 21280,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku. Recenze ubytovacího zařízení Jezero je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Park
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 15 960 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (23 hodnocení)
Dovolená Slovinsko v létě 2022 v resortu Bled v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Park od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 2. června do čtvrtek 9. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 223 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální online ceně 15960,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Best Western Premier Lovec
★★★★
 
  • 13 132 Kč

Detail

Dovolená Slovinsko v létě 2022 v lokalitě Bled, v místě Best Western Premier Lovec v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Best Western Premier Lovec, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 3. červen až pátek 10. červen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 224 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 13132,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku.
Best Western Premier Lovec
★★★★
 
  • 9 380 Kč

Detail

Dovolená Slovinsko v létě 2022 v resortu Bled, v místě Best Western Premier Lovec v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Best Western Premier Lovec od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 3. června do středa 8. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 224 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 9380,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 436 nalezených

Dovolenou Slovinsko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Slovinsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Slovinska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Slovinska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Slovinsku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt ve Slovinsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si ve Slovinsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Rumunsko letní dovolená, Řecko letní dovolená, Slovensko letní dovolená nebo například dovolenou Slovinsko letní dovolená? Další možností je třeba Spojené arabské emiráty letní dovolená.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Slovinsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Slovinsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Slovinsku můžete také podle kvality: např Slovinsko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Slovinsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Slovinsko nebo sekci dovolená s dětmi.