Apartmány u moře|Last Minute|Dovolená

Dovolená ve Slovinsku - leden 2022

Dovolená Slovinsko v lednu 2022. Aktuální nabídka dovolené ve Slovinsku v lednu 2022. Zájezdy Slovinsko za nejvýhodnější ceny online.

Slovinsko v lednu 2022

Apartmán Muštrinka
★★
 
  • 6 020 Kč

Detail

Dovolená Slovinsko v zimě 2022 v lokalitě Kranjska Gora v ?hvězdičkovém ubytování Apartmán Muštrinka, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 2. leden až neděle 9. leden je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 106 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní levně, aktuálně v ceně 6020,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku.
Apartmány Alpská Perla
★★
 
  • 5 794 Kč

Detail

Dovolená Slovinsko v zimě 2022 v resortu Julské Alpy v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Alpská Perla od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 2. ledna do sobota 8. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 106 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní levně, v aktuální online ceně 5794,- Kč.
Apartmán Muštrinka
★★
 
  • 2 580 Kč

Detail

Dovolená Slovinsko v zimě 2022 v lokalitě Kranjska Gora v ?hvězdičkovém ubytování Apartmán Muštrinka, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 3. leden až čtvrtek 6. leden je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 107 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní levně, aktuálně v ceně 2580,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku.
Apartmán Muštrinka
★★
 
  • 3 440 Kč

Detail

Dovolená Slovinsko v zimě 2022 v resortu Kranjska Gora v ?hvězdičkovém ubytování Apartmán Muštrinka od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 3. ledna do pátek 7. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 107 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní levně, v aktuální online ceně 3440,- Kč.
Krvavec
★★
👍👍👍👍👍
 
  • 6 020 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (10 hodnocení)
Dovolená Slovinsko v zimě 2022 v lokalitě Julské Alpy v ?hvězdičkovém ubytování Krvavec, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 3. leden až čtvrtek 6. leden je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 107 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní levně, aktuálně v ceně 6020,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku. Recenze ubytovacího zařízení Krvavec je 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Mangart
★★★★
 
  • 5 160 Kč

Detail

Dovolená Slovinsko v zimě 2022 v resortu Julské Alpy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mangart od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 3. ledna do pátek 7. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 107 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 5160,- Kč.
Mangart
★★★★
 
  • 9 030 Kč

Detail

Dovolená Slovinsko v zimě 2022 v lokalitě Julské Alpy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mangart, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 4. leden až úterý 11. leden je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 108 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 9030,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku.
Mangart
★★★★
 
  • 6 450 Kč

Detail

Dovolená Slovinsko v zimě 2022 v resortu Julské Alpy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mangart od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 4. ledna do neděle 9. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 108 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 6450,- Kč.
Apartmán Muštrinka
★★
 
  • 6 020 Kč

Detail

Dovolená Slovinsko v zimě 2022 v lokalitě Kranjska Gora v ?hvězdičkovém ubytování Apartmán Muštrinka, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 5. leden až středa 12. leden je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 109 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní levně, aktuálně v ceně 6020,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku.
Apartmán Muštrinka
★★
 
  • 5 160 Kč

Detail

Dovolená Slovinsko v zimě 2022 v resortu Kranjska Gora v ?hvězdičkovém ubytování Apartmán Muštrinka od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 5. ledna do úterý 11. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 109 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní levně, v aktuální online ceně 5160,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 30 nalezených

Ads

Dovolenou Slovinsko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Slovinsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Slovinska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Slovinska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Slovinsku vybráním příslušného měsíce:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt ve Slovinsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si ve Slovinsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Španělsko leden, Thajsko leden, Tunisko leden nebo například dovolenou Turecko leden? Další možností je třeba USA leden.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Slovinsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Slovinsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Slovinsku můžete také podle kvality: např Slovinsko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Slovinsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Slovinsko nebo sekci dovolená s dětmi.