Bledské jezero - Slovinsko
Bledské jezero ve Slovinsku

Aktuální nabídka dovolené ve Slovinsku v lázních za nejlepší ceny online. ☀️ All Inclusive a Last Minute pobyty v lázních ve Slovinsku výhodně se slevou. Dotované lázeňské zájezdy pro seniory 55+. Slovinsko 2021 / 2022.

Dovolená Slovinsko    >    

Slovinské lázně - Slovinsko 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Slovinské lázně podle termínu

Hotel Histrion
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Portorož v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Histrion, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až čtvrtek 29. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, lázeňské levně, v aktuální ceně 14635,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Minibar
 • Surfování
 • Potápěčské centrum
 • Tobogány
 • Klidná lokalita
 • Dětský bazén
 • Půjčovna kol
 
Hotel Histrion
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Portorož v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Histrion, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až neděle 2. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, lázeňské, v aktuální ceně 19224,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Minibar
 • Surfování
 • Potápěčské centrum
 • Tobogány
 • Klidná lokalita
 • Dětský bazén
 • Půjčovna kol
 
Hotel Rikli Balance Hotel: Rekreační Pobyt 5 Nocí
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Julské Alpy v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Hotel Rikli Balance Hotel: Rekreační Pobyt 5 Nocí, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 27. duben až neděle 2. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 10770,- Kč.
 
Hotel Rikli Balance Hotel: Rekreační Pobyt 6 Nocí
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Julské Alpy v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Hotel Rikli Balance Hotel: Rekreační Pobyt 6 Nocí, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 28. duben až úterý 4. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 12930,- Kč.
 
Hotel Rikli Balance Hotel: Rekreační Pobyt 4 Noci
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Julské Alpy v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Hotel Rikli Balance Hotel: Rekreační Pobyt 4 Noci, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 29. duben až pondělí 3. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 8620,- Kč.
 
Hotel Rikli Balance Hotel: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Julské Alpy v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Hotel Rikli Balance Hotel: Rekreační Pobyt 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 2. květen až neděle 9. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 15080,- Kč.
 
Hotel Rikli Balance Hotel: Rekreační Pobyt 4 Noci
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Julské Alpy v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Hotel Rikli Balance Hotel: Rekreační Pobyt 4 Noci, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 3. květen až pátek 7. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 8620,- Kč.
 
Hotel Rikli Balance Hotel: Rekreační Pobyt 5 Nocí
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Julské Alpy v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Hotel Rikli Balance Hotel: Rekreační Pobyt 5 Nocí, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 4. květen až neděle 9. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 15 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 10770,- Kč.
 
Hotel Rikli Balance Hotel: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Julské Alpy v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Hotel Rikli Balance Hotel: Rekreační Pobyt 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 4. květen až úterý 11. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 15 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 15080,- Kč.
 
Hotel Rikli Balance Hotel: Rekreační Pobyt 3 Noci
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Julské Alpy v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Hotel Rikli Balance Hotel: Rekreační Pobyt 3 Noci, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. květen až neděle 9. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 17 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 6460,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 139 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Slovinsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal