Apartmány u moře|Last Minute|Dovolená

Julské Alpy    >    

Wellness Montis (Golte) ve Slovinsku

Wellness Montis (Golte) s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená ve Slovinsku v lokalitě Julské Alpy - Wellness Montis (Golte). Last Minute a All Inclusive pobyty v slovinské lokalitě Julské Alpy 2021 / 2022.

Ads

Wellness Montis (Golte) - volné termíny

Wellness Montis (Golte) - Snídaně
★★
 •  
 •  
  • 5 660 Kč

  Detail

  Dovolená Slovinsko na podzim 2021 v lokalitě Julské Alpy v ?hvězdičkovém ubytování Wellness Montis (Golte), v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. listopad až pátek 5. listopad je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 10 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 5660,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku.
  Wellness Montis (Golte) - Snídaně
  ★★
 •  
 •  
  • 5 660 Kč

  Detail

  Dovolená Slovinsko na podzim 2021 v resortu Julské Alpy v ?hvězdičkovém ubytování Wellness Montis (Golte) od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 26. listopadu do úterý 30. listopadu s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 35 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 5660,- Kč.
  Wellness Montis (Golte) - Polopenze
  ★★
 •  
 •  
  • 14 420 Kč

  Detail

  Dovolená Slovinsko v zimě 2022 v lokalitě Julské Alpy v ?hvězdičkovém ubytování Wellness Montis (Golte), v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 15. leden až pátek 21. leden je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 85 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 14420,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku.
  Wellness Montis (Golte) - Polopenze
  ★★
 •  
 •  
  • 14 420 Kč

  Detail

  Dovolená Slovinsko v zimě 2022 v resortu Julské Alpy v ?hvězdičkovém ubytování Wellness Montis (Golte) od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 16. ledna do sobota 22. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 86 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 14420,- Kč.
  Wellness Montis (Golte) - Polopenze
  ★★
 •  
 •  
  • 14 420 Kč

  Detail

  Dovolená Slovinsko v zimě 2022 v lokalitě Julské Alpy v ?hvězdičkovém ubytování Wellness Montis (Golte), v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 17. únor až středa 23. únor je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 118 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 14420,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku.
  Wellness Montis (Golte) - Snídaně
  ★★
 •  
 •  
  • 5 660 Kč

  Detail

  Dovolená Slovinsko na jaře 2022 v resortu Julské Alpy v ?hvězdičkovém ubytování Wellness Montis (Golte) od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 6. března do čtvrtek 10. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 135 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 5660,- Kč.
  Wellness Montis (Golte) - Snídaně
  ★★
 •  
 •  
  • 5 660 Kč

  Detail

  Dovolená Slovinsko na jaře 2022 v lokalitě Julské Alpy v ?hvězdičkovém ubytování Wellness Montis (Golte), v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 10. březen až pondělí 14. březen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 139 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 5660,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku.
  Wellness Montis (Golte) - Polopenze
  ★★
 •  
 •  
  • 14 420 Kč

  Detail

  Dovolená Slovinsko na jaře 2022 v resortu Julské Alpy v ?hvězdičkovém ubytování Wellness Montis (Golte) od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 13. března do sobota 19. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 142 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 14420,- Kč.

  Ads

  Dovolenou Julské Alpy 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Slovinsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Slovinska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Slovinska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Slovinsku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt ve Slovinsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si ve Slovinsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Itálie 2021, dovolenou Jordánsko 2021, dovolenou Kanárské ostrovy 2021/2022 nebo například dovolenou Kapverdské ostrovy 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Kuba.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Slovinsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Slovinsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Slovinsku můžete také podle kvality: např Julské Alpy levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Slovinsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Julské Alpy nebo sekci dovolená s dětmi.