Bledské jezero - Slovinsko
Bledské jezero ve Slovinsku

Hotel Krvavec s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Hotel Krvavec ve Slovinsku v lokalitě Julské Alpy. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v slovinské lokalitě Julské Alpy 2021.

Dovolená Slovinsko    >    
Julské Alpy    >    

Hotel Krvavec - Slovinsko 2021

Vyhledávání zájezdů

Zájezdy Hotel Krvavec - Slovinsko 2021

Hotel Krvavec: Lyžařský Pobyt Se Skipasem 7 Nocí
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Julské Alpy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Krvavec: Lyžařský Pobyt Se Skipasem 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 5. březen až pátek 12. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 19460,- Kč.
 
Hotel Krvavec
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Julské Alpy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Krvavec, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 5. březen až sobota 6. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské levně, v aktuální ceně 2430,- Kč.
 
Hotel Krvavec
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Julské Alpy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Krvavec, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až sobota 13. březen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské levně se slevou 14 %, v aktuální ceně 17010,- Kč.
 
Hotel Krvavec
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Julské Alpy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Krvavec, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až pátek 12. březen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské levně se slevou 14 %, v aktuální ceně 14580,- Kč.
 
Hotel Krvavec
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Julské Alpy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Krvavec, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 8. březen až pátek 12. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské levně se slevou 14 %, v aktuální ceně 8560,- Kč.
 
Hotel Krvavec
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Julské Alpy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Krvavec, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 9. březen až pondělí 15. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské levně, v aktuální ceně 12590,- Kč.
 
Hotel Krvavec
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Julské Alpy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Krvavec, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 10. březen až sobota 13. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 7290,- Kč.
 
Hotel Krvavec
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Julské Alpy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Krvavec, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 10. březen až středa 17. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské levně, v aktuální ceně 14230,- Kč.
 
Hotel Krvavec: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Julské Alpy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Krvavec: Rekreační Pobyt 7 Nocí, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 11. březen až úterý 16. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy sportovní levně, v aktuální ceně 9470,- Kč.
 
Hotel Krvavec
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Julské Alpy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Krvavec, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 12. březen až čtvrtek 18. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské levně, v aktuální ceně 11840,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Julské Alpy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal