Bledské jezero - Slovinsko
Bledské jezero ve Slovinsku

Aktuální nabídka dovolené ve Slovinsku přímo u jezera. ☀️ Výhodné Last Minute zájezdy s ubytováním u vody ve Slovinsku. Pobyty u jezera: hotely, chatky, penziony, apartmány a mobilhome. Slovinsko 2021 / 2022.

Dovolená Slovinsko    >    

Jezera ve Slovinsku - Slovinsko 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Jezera ve Slovinsku podle termínu

Hotel Jezero
Dovolená Julské Alpy levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Hotel Jezero s délkou 3 dní, v termínu 27. duben 2021 až 29. duben 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Plus polopenze, jarní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 3440 Kč.
  • Vnitřní bazén
  • Minibar
  • Bar
  • Klidná lokalita
  • Fitness
  • Půjčovna kol
 
Hotel Jezero Bohinj
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Bohinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Jezero Bohinj, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 2. květen až úterý 4. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 6460,- Kč.
 
Hotel Jezero Bohinj
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Bohinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Jezero Bohinj, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 2. květen až úterý 4. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 5360,- Kč.
 
Hotel Jezero Bohinj
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Bohinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Jezero Bohinj, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 3. květen až pátek 7. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 10720,- Kč.
 
Hotel Astoria - Jezero Bled
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Bled v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Astoria - Jezero Bled, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 5. květen až pátek 7. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2870,- Kč.
 
Hotel Jezero Bohinj
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Bohinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Jezero Bohinj, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu středa 5. květen až čtvrtek 6. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 3230,- Kč.
 
Hotel Jezero Bohinj
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Bohinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Jezero Bohinj, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. květen až pondělí 10. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 17 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 12920,- Kč.
 
Hotel Astoria - Jezero Bled
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Bled v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Astoria - Jezero Bled, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 7. květen až neděle 9. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 18 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2870,- Kč.
 
Hotel Jezero Bohinj
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Bohinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Jezero Bohinj, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 8. květen až sobota 15. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 19 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 22610,- Kč.
 
Hotel Jezero Bohinj
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Bohinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Jezero Bohinj, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 8. květen až neděle 9. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 19 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 2680,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 87 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Slovinsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal