Apartmány u moře|Last Minute|Dovolená

Jarní dovolená ve Slovinsku - Slovinsko 2021 / 2022

Aktuální nabídka jarní dovolené ve Slovinsku za nejlepší ceny online 2021 / 2022. All Inclusive zájezdy na jaře do Slovinska. Jarní pobyty a prázdniny s dětmi ve Slovinsku. Slovinsko 2021 / 2022.

Jarní dovolená ve Slovinsku 2021 / 2022

Best Western Premier Lovec
★★★★
 
 • 16 709 Kč

Detail

Dovolená Slovinsko na jaře 2022 v lokalitě Bled, v místě Best Western Premier Lovec v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Best Western Premier Lovec, v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 1. březen až sobota 12. březen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 130 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 16709,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku.
Best Western Premier Lovec
★★★★
 
 • 21 266 Kč

Detail

Dovolená Slovinsko na jaře 2022 v resortu Bled, v místě Best Western Premier Lovec v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Best Western Premier Lovec od Invie v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 1. března do úterý 15. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 130 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 21266,- Kč.
Planja
★★★★
 
 • 16 980 Kč

Detail

Dovolená Slovinsko na jaře 2022 v lokalitě Julské Alpy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Planja, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 1. březen až úterý 8. březen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 130 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy sportovní, aktuálně v ceně 16980,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku.
Rogla
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 16 980 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (3 hodnocení)
Dovolená Slovinsko na jaře 2022 v resortu Julské Alpy v 3hvězdičkovém ubytování Rogla od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 1. března do úterý 8. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 130 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, v aktuální online ceně 16980,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Best Western Premier Lovec
★★★★
 
 • 18 228 Kč

Detail

Dovolená Slovinsko na jaře 2022 v lokalitě Bled, v místě Best Western Premier Lovec v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Best Western Premier Lovec, v délce 13 dní - 12 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 2. březen až pondělí 14. březen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 131 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 18228,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku.
Krvavec
★★
👍👍👍👍👍
 
 • 17 640 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (10 hodnocení)
Dovolená Slovinsko na jaře 2022 v resortu Julské Alpy v ?hvězdičkovém ubytování Krvavec od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 2. března do čtvrtek 10. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 131 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 17640,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Ramada Resort
★★★★
👍👍👍👍👍
 • Hotelová restaurace
 • Kavárna
 • Minibar
 • TV
 • Tobogány
 • Vnitřní bazén
 • Wifi zdarma
 
 • 13 930 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (7 hodnocení)
Dovolená Slovinsko na jaře 2022 v lokalitě Kranjska Gora, v místě Ramada Resort v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ramada Resort, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 2. březen až neděle 6. březen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 131 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy sportovní levně, aktuálně v ceně 13930,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku. Recenze ubytovacího zařízení Ramada Resort je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Ramada Resort
★★★★
👍👍👍👍👍
 • Hotelová restaurace
 • Kavárna
 • Minibar
 • TV
 • Tobogány
 • Vnitřní bazén
 • Wifi zdarma
 
 • 12 300 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (7 hodnocení)
Dovolená Slovinsko na jaře 2022 v resortu Kranjska Gora, v místě Ramada Resort v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ramada Resort od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 2. března do pondělí 7. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 131 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 12300,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Rikli Balance (Ex. Golf)
★★★★
👍👍👍👍👍
 • Bar
 • Dětský bazén
 • Dětský koutek
 • Fitness
 • Golf
 • Hotelová restaurace
 • Kavárna
 • Klimatizace
 • Lednička
 • Minibar
 • Nonstop recepce
 • TV
 • Vnitřní bazén
 • Vnější bazén
 
 • 6 190 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (23 hodnocení)
Dovolená Slovinsko na jaře 2022 v lokalitě Julské Alpy, v místě Rikli Balance (ex. Golf) v 3.5hvězdičkovém ubytování Rikli Balance (Ex. Golf), v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 2. březen až pátek 4. březen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 131 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 6190,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku. Recenze ubytovacího zařízení Rikli Balance (Ex. Golf) je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Best Western Premier Lovec
★★★★
 
 • 4 557 Kč

Detail

Dovolená Slovinsko na jaře 2022 v resortu Bled, v místě Best Western Premier Lovec v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Best Western Premier Lovec od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 3. března do neděle 6. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 132 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 4557,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 538 nalezených

Dovolenou Slovinsko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Slovinsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Slovinska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Slovinska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Slovinsku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt ve Slovinsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si ve Slovinsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Portugalsko jarní dovolená, Rakousko jarní dovolená, Rumunsko jarní dovolená nebo například dovolenou Řecko jarní dovolená? Další možností je třeba Slovensko jarní dovolená.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Slovinsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Slovinsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Slovinsku můžete také podle kvality: např Slovinsko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Slovinsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Slovinsko nebo sekci dovolená s dětmi.