Apartmány u moře|Dovolená|Last Minute

Dovolená Slovinsko 2023    >    

Informace o Slovinsku s možností přidat odkaz - Slovinsko 2023/2024

Všeobecné informace o Slovinsku s možností přidat odkaz. Počasí, ceny ve Slovinsku, informace o zájezdech a bezpečnost. Slovinsko 2023/2024.

Dovolená Slovinsko 2023/2024
Last Minute Slovinsko

Slovinsko - informace s možností přidat odkaz/url

Jak přidat odkaz

Chcete mít na webu Dovolena-slovinsko.cz odkazy, PR články, bannery nebo jinou online reklamu? Více informací naleznete na reklama pro CA.

Cestovní kanceláře

Seznam českých cestovních kanceláří a agentur pořádající zájezdy do Slovinska především do destinací Bohinj, Julské hory, Kranjska Gora, Lublaň a Portorož naleznete na webu Cestovní kanceláře CK.

Všeobecné informace

Všeobecné informace o Slovinsku jako jsou dějiny, geografie, obyvatelstvo, ekonomika, turistický ruch, kultura a další naleznete na Wikipedii.

Ceny ve Slovinsku

Zajímají vás jak draho je ve Slovinsku? Zkuste specializovaný web Dovolená ceny, kde naleznete aktuální ceny potravin, oblečení, obuvi, ceny nápojů, dopravy, alkoholu a cigaret, ceny v restauracích a ceny dovolené ve Slovinsku.

Dovolená a Last Minute zájezdy

Pro porovnání cen dovolené a Last Minute zájezdů na Německu můžeme doporučit weby Dovolená Slovinsko a Slovinsko Last Minute.

Bezpečnost

Informace o aktuální bezpečnostní situaci ve Slovinsku naleznete na webu Ministerstva zahraničních věcí České republiky (MZV).

Počasí ve Slovinsku

Jaké je aktuální počasí na Slovinsku se dozvíte na webu AccuWeather.com.

Vyhlídkové lety

Cestu do Slovinska si můžete zpříjemnit vyhlídkovým letem poblíž hranic. Využít můžete lety balonem, lety letadlem nebo lety vrtulníkem.

Informace o doméně dovolena-slovinsko.cz

Informace o doméně dovolena-slovinsko.cz a informace dalších doménách nejen o cestování naleznete v katalogu domén Jyn. Pro koupi vlastní prémiové domény nejen z oblasti cestovního ruchu můžete navštívit web domény na prodej.

Wellness pobyty pro dva

Další možnosti dovolené pro dva a wellness pobytů pro dva naleznete na wellness pobyty pro 2.

Dovolenou Slovinsko 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Slovinsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Slovinska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Slovinska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Slovinsku vybráním příslušných měsíců:

Pobyt ve Slovinsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si ve Slovinsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Francie - informace o dovolené, Francouzská Polynésie - informace o dovolené, Guadeloupe - informace o dovolené nebo například dovolenou Chorvatsko - informace o dovolené? Další možností je třeba Itálie - informace o dovolené.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Slovinsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Slovinska 2023/2024 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Slovinska letecky 2023/2024 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023/2024 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Slovinsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Slovinsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Slovinsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Slovinsko nebo sekci dovolená s dětmi.