Apartmány u moře|Last Minute|Dovolená

Informace o Slovinsku s možností přidat odkaz - Slovinsko 2021 / 2022

Všeobecné informace o Slovinsku s možností přidat odkaz. Počasí, ceny ve Slovinsku, informace o zájezdech a bezpečnost. Slovinsko 2021 / 2022.

Slovinsko - informace s možností přidat odkaz/url

Cestovní kanceláře

Seznam českých cestovních kanceláří a agentur pořádající zájezdy do Slovinska především do destinací Bohinj, Julské hory, Kranjska Gora, Lublaň a Portorož naleznete na webu Cestovní kanceláře CK.

Všeobecné informace

Všeobecné informace o Slovinsku jako jsou dějiny, geografie, obyvatelstvo, ekonomika, turistický ruch, kultura a další naleznete na Wikipedii.

Ceny ve Slovinsku

Zajímají vás jak draho je ve Slovinsku? Zkuste specializovaný web Dovolená ceny, kde naleznete aktuální ceny potravin, oblečení, obuvi, ceny nápojů, dopravy, alkoholu a cigaret, ceny v restauracích a ceny dovolené ve Slovinsku.

Dovolená a Last Minute zájezdy

Pro porovnání cen dovolené a Last Minute zájezdů na Německu můžeme doporučit weby Dovolená Slovinsko a Slovinsko Last Minute.

Bezpečnost

Informace o aktuální bezpečnostní situaci ve Slovinsku naleznete na webu Ministerstva zahraničních věcí České republiky (MZV).

Počasí ve Slovinsku

Jaké je aktuální počasí na Slovinsku se dozvíte na webu AccuWeather.com.

Vyhlídkové lety

Cestu do Slovinska si můžete zpříjemnit vyhlídkovým letem poblíž hranic. Využít můžete lety balonem, lety letadlem nebo lety vrtulníkem.

Zelené osvědčení

Ve Slovinsku a dalších státech EU si můžete užít dovolenou s digitálním zeleným certifikátem. Tento Covid pas opravňuje každého občana Evropské unie k pobytyu ve všech státech Evropské unie. Zájezdy do zemí se zeleným Covid pasem naleznete na stránkách zeleneosvedceni.cz.

Jak přidat odkaz

Víte o nějakých zajímavých stránkách o Slovinsku? Pošlete nám na ně prosím typ - přidat odkaz můžete zde. Zasílejte nám tipy pouze na relevantní webové stránky nebo konkrétní URL o Slovinsku. Pokud máte vlastní internetové stránky o Slovinsku, budeme rádi, pokud na nich uvedete odkaz na naše stránky nebo se můžeme případně také domluvit na výměně odkazů.

Dovolenou Slovinsko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Slovinsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Slovinska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Slovinska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Slovinsku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt ve Slovinsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si ve Slovinsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: USA - informace o dovolené, Vietnam - informace o dovolené, Zanzibar - informace o dovolené nebo například dovolenou Albánie - informace o dovolené? Další možností je třeba Bali - informace o dovolené.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Slovinsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Slovinsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Slovinsku můžete také podle kvality: např Slovinsko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Slovinsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Slovinsko nebo sekci dovolená s dětmi.