Apartmány u moře|Last Minute|Dovolená

Hotely ve Slovinsku - Slovinsko 2021 / 2022

Ubytování v hotelech ve Slovinsku levně. All Inclusive pobyty v luxusních wellness hotelech. Dovolená Slovinsko v pětihvězdičkových, čtyřhvězdičkových a tříhvězdičkových hotelech. Last Minute zájezdy. Slovinsko 2021 / 2022.

Hotely Slovinsko 2021 / 2022

Bohinj Eco Hotel
★★★★
 
 • 4 890 Kč

Detail

Dovolená Julské Alpy levně, v 4hvězdičkovém ubytování - Bohinj Eco Hotel s délkou 3 dní, v termínu 23. říjen 2021 až 25. říjen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Polopenze, podzimní luxusní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 4890 Kč.
Grand Hotel Bernardin
★★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 22 557 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (22 hodnocení)
Dovolená Slovinsko na podzim 2021 v resortu Portorož v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Bernardin od Invie v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 23. října do úterý 2. listopadu s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 22557,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Hotel Kompas
★★★★
 
 • 2 362 Kč

Detail

Dovolená Julské Alpy levně, v 4hvězdičkovém ubytování - Hotel Kompas s délkou 3 dní, v termínu 24. říjen 2021 až 26. říjen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, podzimní luxusní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 2362 Kč.
Ramada Hotel & Suites (ex GH Prisank)
★★★★
 
 • 2 206 Kč

Detail

Dovolená Julské Alpy levně, v 4hvězdičkovém ubytování - Ramada Hotel & Suites (ex GH Prisank) s délkou 3 dní, v termínu 24. říjen 2021 až 26. říjen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, podzimní luxusní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 2206 Kč.
Ramada Hotel & Suite
★★★★
👍👍👍👍👍
 • 6 128 Kč
 • 5 515 Kč
 • - 10 %
 • Detail

  4.7/5 Fantastické (13 hodnocení)
  Dovolená Slovinsko na podzim 2021 v lokalitě Julské Alpy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ramada Hotel & Suite, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 25. říjen až sobota 30. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, popozítří. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, aktuálně v ceně 5515,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku. Recenze ubytovacího zařízení Ramada Hotel & Suite je 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Best Western Hotel Kranjska Gora
   
  • 2 840 Kč

  Detail

  Nejnovější recenze: Velmi krásná dovolená.

  Dovolená Julské Alpy levně, s neznámým počtem hvězdiček. Best Western Hotel Kranjska Gora s délkou 3 dní, v termínu 25. říjen 2021 až 27. říjen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Polopenze, podzimní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 2840 Kč.
  Hotel Alpina
   
  • 2 680 Kč

  Detail

  Dovolená Julské Alpy levně, s neznámým počtem hvězdiček. Hotel Alpina s délkou 3 dní, v termínu 25. říjen 2021 až 27. říjen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, podzimní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 2680 Kč.
  Grand Hotel Bernardin
  ★★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 13 680 Kč

  Detail

  4.5/5 Fantastické (22 hodnocení)
  Dovolená Slovinsko na podzim 2021 v resortu Portorož v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Bernardin od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 26. října do pondělí 1. listopadu s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 4 dny. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 13680,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Hotel Špik
   
  • 3 060 Kč

  Detail

  Dovolená Julské Alpy levně, s neznámým počtem hvězdiček. Hotel Špik s délkou 3 dní, v termínu 26. říjen 2021 až 28. říjen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Polopenze, podzimní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 3060 Kč.
  Grand Hotel Bernardin
  ★★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 6 800 Kč

  Detail

  4.5/5 Fantastické (22 hodnocení)
  Dovolená Slovinsko na podzim 2021 v resortu Portorož v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Bernardin od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 27. října do neděle 31. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 5 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 6800,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

  Zobrazeno 1-10 z 299 nalezených

  Dovolenou Slovinsko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Slovinsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Slovinska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Slovinska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Slovinsku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt ve Slovinsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si ve Slovinsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Omán hotely, Polsko hotely, Portugalsko hotely nebo například dovolenou Rakousko hotely? Další možností je třeba Rumunsko hotely.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Slovinsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Slovinsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Slovinsku můžete také podle kvality: např Slovinsko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Slovinsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Slovinsko nebo sekci dovolená s dětmi.