Apartmány u moře|Last Minute|Dovolená

Hory ve Slovinsku - Slovinsko 2021 / 2022

Aktuální nabídka ubytování na horách ve Slovinsku levně. Last Minute dovolená na horách ve Slovinsku. Lyžařské zájezdy na hory do Slovinska. Slovinsko 2021 / 2022.

Hory Slovinsko 2021 / 2022

Mangart
★★★★
 
  • 3 870 Kč

Detail

Dovolená Slovinsko v zimě 2021 v lokalitě Julské Alpy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mangart, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 5. prosinec až středa 8. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, pozítří. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 3870,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Slovinska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku.
Jezero
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 10 450 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (23 hodnocení)
Dovolená Slovinsko v zimě 2021 v resortu Bohinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Jezero od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 9. prosince do pondělí 13. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 6 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 10450,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 23 cestovatelů).
Jezero
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 10 450 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (23 hodnocení)
Dovolená Slovinsko v zimě 2021 v lokalitě Bohinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Jezero, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 11. prosinec až středa 15. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 8 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 10450,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Slovinska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku. Na základě 23 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Jezero je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Mangart
★★★★
 
  • 9 030 Kč

Detail

Dovolená Slovinsko v zimě 2021 v resortu Julské Alpy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mangart od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 11. prosince do sobota 18. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 8 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 9030,- Kč.
Krvavec
★★
👍👍👍👍👍
 
  • 13 480 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (10 hodnocení)
Dovolená Slovinsko v zimě 2021 v lokalitě Julské Alpy v ?hvězdičkovém ubytování Krvavec, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 12. prosinec až pátek 17. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 9 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 13480,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Slovinska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku. Na základě 10 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Krvavec je 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Mangart
★★★★
 
  • 9 030 Kč

Detail

Dovolená Slovinsko v zimě 2021 v resortu Julské Alpy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mangart od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 12. prosince do neděle 19. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 9 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 9030,- Kč.
Jezero
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 5 750 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (23 hodnocení)
Dovolená Slovinsko v zimě 2021 v lokalitě Bohinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Jezero, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 14. prosinec až čtvrtek 16. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 11 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 5750,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Slovinska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku. Na základě 23 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Jezero je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Wellness Montis (Golte)
★★
 
  • 14 420 Kč

Detail

Dovolená Slovinsko v zimě 2021 v resortu Julské Alpy v ?hvězdičkovém ubytování Wellness Montis (Golte) od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 14. prosince do pondělí 20. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 11 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 14420,- Kč.
Brinje
★★★
 
  • 8 550 Kč

Detail

Dovolená Slovinsko v zimě 2021 v lokalitě Julské Alpy v 3hvězdičkovém ubytování Brinje, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 24. prosinec až úterý 28. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 21 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 8550,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Slovinska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku.
Natura (Rogla)
★★
 
  • 12 650 Kč

Detail

Dovolená Slovinsko v zimě 2021 v resortu Julské Alpy v ?hvězdičkovém ubytování Natura (Rogla) od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 24. prosince do úterý 28. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 21 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 12650,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 137 nalezených

Dovolenou Slovinsko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Slovinsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Slovinska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Slovinska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Slovinsku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt ve Slovinsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si ve Slovinsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Madeira 2021, dovolenou Maledivy 2021, dovolenou Malta 2021/2022 nebo například dovolenou Maroko? Další možností je třeba Last Minute zájezdy Mauricius.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Slovinsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Slovinska 2021 / 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Slovinska letecky 2021 / 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2021 / 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Slovinsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Slovinsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Slovinsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Slovinsko nebo sekci dovolená s dětmi.