Apartmány u moře|Last Minute|Dovolená

Dovolená ve Slovinsku - duben 2022

Dovolená Slovinsko v dubnu 2022. Aktuální nabídka dovolené ve Slovinsku v dubnu 2022. Zájezdy Slovinsko za nejvýhodnější ceny online.

Slovinsko v dubnu 2022

Apartmán Muštrinka
★★
 
 • 3 153 Kč

Detail

Dovolená Slovinsko na jaře 2022 v lokalitě Kranjska Gora v ?hvězdičkovém ubytování Apartmán Muštrinka, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 1. duben až úterý 5. duben je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 195 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy sportovní levně, aktuálně v ceně 3153,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku.
City Ljubljana
★★★
 • Bar
 • Fitness
 • Hotelová restaurace
 • Půjčovna kol
 • TV
 
 • 15 144 Kč

Detail

Dovolená Slovinsko na jaře 2022 v resortu Lublaň, v místě City Ljubljana v 3hvězdičkovém ubytování City Ljubljana od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 1. dubna do pátek 8. dubna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Frankfurt, s odletem za 195 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 15144,- Kč.
Apartmán Muštrinka
★★
 
 • 2 365 Kč

Detail

Dovolená Slovinsko na jaře 2022 v lokalitě Kranjska Gora v ?hvězdičkovém ubytování Apartmán Muštrinka, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 3. duben až středa 6. duben je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 197 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy sportovní levně, aktuálně v ceně 2365,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku.
Apartmán Muštrinka
★★
 
 • 2 365 Kč

Detail

Dovolená Slovinsko na jaře 2022 v resortu Kranjska Gora v ?hvězdičkovém ubytování Apartmán Muštrinka od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 4. dubna do čtvrtek 7. dubna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 198 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní levně, v aktuální online ceně 2365,- Kč.
Apartmán Muštrinka
★★
 
 • 5 518 Kč

Detail

Dovolená Slovinsko na jaře 2022 v lokalitě Kranjska Gora v ?hvězdičkovém ubytování Apartmán Muštrinka, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 5. duben až úterý 12. duben je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 199 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy sportovní levně, aktuálně v ceně 5518,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku.
Apartmán Muštrinka
★★
 
 • 3 940 Kč

Detail

Dovolená Slovinsko na jaře 2022 v resortu Kranjska Gora v ?hvězdičkovém ubytování Apartmán Muštrinka od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 6. dubna do pondělí 11. dubna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 200 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní levně, v aktuální online ceně 3940,- Kč.
Apartmán Muštrinka
★★
 
 • 2 365 Kč

Detail

Dovolená Slovinsko na jaře 2022 v lokalitě Kranjska Gora v ?hvězdičkovém ubytování Apartmán Muštrinka, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 7. duben až neděle 10. duben je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 201 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy sportovní levně, aktuálně v ceně 2365,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku.
Apartmán Muštrinka
★★
 
 • 2 365 Kč

Detail

Dovolená Slovinsko na jaře 2022 v resortu Kranjska Gora v ?hvězdičkovém ubytování Apartmán Muštrinka od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 8. dubna do pondělí 11. dubna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 202 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní levně, v aktuální online ceně 2365,- Kč.
Apartmán Muštrinka
★★
 
 • 2 365 Kč

Detail

Dovolená Slovinsko na jaře 2022 v lokalitě Kranjska Gora v ?hvězdičkovém ubytování Apartmán Muštrinka, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 9. duben až úterý 12. duben je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 203 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy sportovní levně, aktuálně v ceně 2365,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku.
Apartmán Muštrinka
★★
 
 • 3 153 Kč

Detail

Dovolená Slovinsko na jaře 2022 v resortu Kranjska Gora v ?hvězdičkovém ubytování Apartmán Muštrinka od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 9. dubna do středa 13. dubna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 203 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní levně, v aktuální online ceně 3153,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 17 nalezených

Ads

Dovolenou Slovinsko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Slovinsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Slovinska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Slovinska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Slovinsku vybráním příslušného měsíce:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt ve Slovinsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si ve Slovinsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Portugalsko duben, Rakousko duben, Rumunsko duben nebo například dovolenou Řecko duben? Další možností je třeba Slovensko duben.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Slovinsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Slovinsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Slovinsku můžete také podle kvality: např Slovinsko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Slovinsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Slovinsko nebo sekci dovolená s dětmi.