Apartmány u moře|Last Minute|Dovolená

Bled    >    

Dovolená Bled v červenci 2022 - Červenec ve Slovinsku

Dovolená Bled v červenci 2022. Aktuální nabídka dovolené ve Slovinsku v červenci 2022. Zájezdy Bled za nejvýhodnější ceny online.

Dovolená Bled v červenci 2022

Savica
★★★
👍👍👍👍👍
 • 8 180 Kč
 • 7 362 Kč
 • - 10 %
 • Detail

  4.6/5 Fantastické (54 hodnocení)
  Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Bled v 3hvězdičkovém ubytování Savica, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 1. červenec až středa 6. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 210 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 10 %, aktuálně v ceně 7362,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Slovinska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku. Na základě 54 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Savica je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Best Western Premier Lovec
  ★★★★
  • 18 562 Kč
  • 18 376 Kč
 • - 1 %
 • Detail

  Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2022 v resortu Bled, v místě Best Western Premier Lovec v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Best Western Premier Lovec od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 1. července do sobota 9. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 210 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 %, v aktuální online ceně 18376,- Kč.
  Savica
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 6 650 Kč

  Detail

  4.6/5 Fantastické (54 hodnocení)
  Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Bled v 3hvězdičkovém ubytování Savica, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 1. červenec až pondělí 4. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 210 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 6650,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Slovinska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku. Na základě 54 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Savica je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Savica
  ★★★
  👍👍👍👍👍
  • 5 990 Kč
  • 5 391 Kč
 • - 10 %
 • Detail

  4.6/5 Fantastické (54 hodnocení)
  Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2022 v resortu Bled v 3hvězdičkovém ubytování Savica od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 2. července do úterý 5. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 211 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 10 %, v aktuální online ceně 5391,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 54 cestovatelů).
  Park
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
  • 6 538 Kč
  • 6 015 Kč
 • - 8 %
 • Detail

  4.2/5 Fantastické (23 hodnocení)
  Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Bled v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Park, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 2. červenec až úterý 5. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 211 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 8 %, aktuálně v ceně 6015,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Slovinska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku. Na základě 23 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Park je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Best Western Premier Lovec
  ★★★★
  • 4 640 Kč
  • 4 594 Kč
 • - 1 %
 • Detail

  Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2022 v resortu Bled, v místě Best Western Premier Lovec v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Best Western Premier Lovec od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 2. července do pondělí 4. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 211 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 %, v aktuální online ceně 4594,- Kč.
  Astoria
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 10 500 Kč

  Detail

  4.6/5 Fantastické (39 hodnocení)
  Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Bled v 3hvězdičkovém ubytování Astoria, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 2. červenec až pátek 8. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 211 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 10500,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Slovinska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku. Na základě 39 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Astoria je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Savica
  ★★★
  👍👍👍👍👍
  • 12 020 Kč
  • 10 818 Kč
 • - 10 %
 • Detail

  4.6/5 Fantastické (54 hodnocení)
  Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2022 v resortu Bled v 3hvězdičkovém ubytování Savica od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 3. července do neděle 10. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 212 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 10 %, v aktuální online ceně 10818,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 54 cestovatelů).
  Park
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
  • 4 278 Kč
  • 3 936 Kč
 • - 8 %
 • Detail

  4.2/5 Fantastické (23 hodnocení)
  Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Bled v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Park, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 3. červenec až úterý 5. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 212 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 8 %, aktuálně v ceně 3936,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Slovinska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku. Na základě 23 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Park je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Best Western Premier Lovec
  ★★★★
  • 20 882 Kč
  • 20 673 Kč
 • - 1 %
 • Detail

  Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2022 v resortu Bled, v místě Best Western Premier Lovec v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Best Western Premier Lovec od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 3. července do úterý 12. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 212 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 %, v aktuální online ceně 20673,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 164 nalezených

  Dovolenou Bled 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Slovinsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Slovinska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Slovinska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Slovinsku vybráním příslušného měsíce:

  Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

  Pobyt ve Slovinsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si ve Slovinsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Černá Hora červenec, Česká republika červenec, Dominikánská republika červenec nebo například dovolenou Egypt červenec? Další možností je třeba Francie červenec.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Slovinsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Slovinska 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Slovinska letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Slovinsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Slovinsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Slovinsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Bled nebo sekci dovolená s dětmi.