Bledské jezero - Slovinsko
Bledské jezero ve Slovinsku

Aktuální nabídka dovolené ve Slovinsku v červenci 2021. Last Minute zájezdy do Slovinska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v červenci ve Slovinsku. Slovinsko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Červenec ve Slovinsku.

Dovolená Slovinsko    >    

Dovolená ve Slovinsku - červenec 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Slovinska v červenci 2021

Alpski Resort Špik ****
Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Kranjska Gora v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alpski Resort Špik ****, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až čtvrtek 8. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 73 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 19250,- Kč.
 
Aparthotel Rosa: Rekreační Pobyt Se Vstupem Do Rod
Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Julské Alpy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aparthotel Rosa: Rekreační Pobyt Se Vstupem Do Rod, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až sobota 3. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 73 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1684,- Kč.
 
Apartmánový Dům Muštrinka: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Kranjska Gora v 3hvězdičkovém ubytování Apartmánový Dům Muštrinka: Rekreační Pobyt 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až čtvrtek 8. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 73 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy sportovní levně, v aktuální ceně 4263,- Kč.
 
Bohinj A Okolí - Apartmány A Pokoje
Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Bohinj v 2.5hvězdičkovém ubytování Bohinj A Okolí - Apartmány A Pokoje, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až úterý 6. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 73 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy sportovní levně, v aktuální ceně 2938,- Kč.
 
Grand Hotel Toplice
Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Bled v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Toplice, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až středa 7. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 73 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 16878,- Kč.
 
Hotel Alpina
Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Kranjska Gora v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Alpina, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až úterý 6. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 73 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 10930,- Kč.
  • Vnější bazén
  • Tenis
  • Golf
  • Tobogány
  • Klidná lokalita
  • Animační programy
  • Bar
  • Domácí zvířata povolena
  • Půjčovna kol
 
Hotel Convent
Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Kranjska Gora v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Convent, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až sobota 10. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 73 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 26091,- Kč.
 
Hotel Convent
Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Kranjska Gora v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Convent, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až neděle 11. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 73 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 28990,- Kč.
 
Hotel Convent
Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Kranjska Gora v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Convent, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až čtvrtek 8. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 73 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 20293,- Kč.
 
Hotel Jezero Bohinj
Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Bohinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Jezero Bohinj, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až pátek 2. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 73 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 2140,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 836 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Slovinsko podle měsíce odjezdu

Slovinsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal