Apartmány u moře|Last Minute|Dovolená

Dovolená ve Slovinsku - červen 2022

Dovolená Slovinsko v červnu 2022. Aktuální nabídka dovolené ve Slovinsku v červnu 2022. Zájezdy Slovinsko za nejvýhodnější ceny online.

Ads

Slovinsko v červnu 2022

To nejlepší ze Slovinska + MOŘE (autobusem)
★★
 
  • 13 490 Kč

Detail

Dovolená Slovinsko v létě 2022 v lokalitě Lublaň v ?hvězdičkovém ubytování To nejlepší ze Slovinska + MOŘE (autobusem), v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 10. červen až čtvrtek 16. červen je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 265 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy poznávací levně, aktuálně v ceně 13490,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku.
To Nejlepší Ze Slovinska + Moře (Autobusem)
★★
 
  • 13 490 Kč

Detail

Dovolená Slovinsko v létě 2022 v resortu Lublaň v ?hvězdičkovém ubytování To Nejlepší Ze Slovinska + Moře (Autobusem) od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 10. června do čtvrtek 16. června s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 265 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 13490,- Kč.

Zobrazeno 1-2 z 2 nalezených

Ads

Dovolenou Slovinsko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Slovinsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Slovinska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Slovinska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Slovinsku vybráním příslušného měsíce:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt ve Slovinsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si ve Slovinsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Černá Hora červen, Česká republika červen, Dominikánská republika červen nebo například dovolenou Egypt červen? Další možností je třeba Francie červen.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Slovinsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Slovinsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Slovinsku můžete také podle kvality: např Slovinsko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Slovinsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Slovinsko nebo sekci dovolená s dětmi.