Bledské jezero - Slovinsko
Bledské jezero ve Slovinsku

Aktuální nabídka dovolené ve Slovinsku v červnu 2021. Last Minute zájezdy do Slovinska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v červnu ve Slovinsku. Slovinsko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Červen ve Slovinsku.

oSlovinsku.cz    >    

Dovolená ve Slovinsku - červen 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Slovinska v červnu 2021

Grand Hotel Bernardin, Portorož, Rekreační Pobyt 6
Dovolená Slovinsko v létě 2021 v lokalitě Portorož v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Bernardin, Portorož, Rekreační Pobyt 6, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až pondělí 7. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 135 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 12708,- Kč.
 
Vas Lipa: Rekreační Pobyt 5 Nocí
Dovolená Slovinsko v létě 2021 v lokalitě Julské Alpy v 3hvězdičkovém ubytování Vas Lipa: Rekreační Pobyt 5 Nocí, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až neděle 6. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 135 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 2665,- Kč.
 
Act-Ion Hotel Neptun: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Dovolená Slovinsko v létě 2021 v lokalitě Portorož v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Act-Ion Hotel Neptun: Rekreační Pobyt 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až úterý 8. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 135 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 13930,- Kč.
 
Best Western Hotel
Dovolená Slovinsko v létě 2021 v lokalitě Julské Alpy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Best Western Hotel, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až čtvrtek 3. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 135 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2530,- Kč.
 
Grand Hotel Portorož: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Dovolená Slovinsko v létě 2021 v lokalitě Portorož v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Portorož: Rekreační Pobyt 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až úterý 8. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 135 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 17430,- Kč.
 
Hotel Apollo: Rekreační Pobyt 5 Nocí
Dovolená Slovinsko v létě 2021 v lokalitě Portorož v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Apollo: Rekreační Pobyt 5 Nocí, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až neděle 6. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 135 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 10650,- Kč.
 
Hotel Apollo: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Dovolená Slovinsko v létě 2021 v lokalitě Portorož v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Apollo: Rekreační Pobyt 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až úterý 8. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 135 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 14910,- Kč.
 
Hotel Bled Rose
Dovolená Slovinsko v létě 2021 v lokalitě Bled v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Bled Rose, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až pátek 11. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 135 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 17520,- Kč.
 
Hotel Haliaetum/Mirta
Dovolená Slovinsko v létě 2021 v lokalitě Portorož v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Haliaetum/Mirta, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až pátek 11. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 135 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 14530,- Kč.
 
Hotel Kompas
Dovolená Slovinsko v létě 2021 v lokalitě Bled v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Kompas, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až čtvrtek 3. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 135 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3263,- Kč.
  • Vnitřní bazén
  • Tobogány
  • Fitness
  • Bar
  • Půjčovna kol
 

Zobrazeno 1-10 z 623 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Slovinsko podle měsíce odjezdu

Slovinsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal