Bledské jezero - Slovinsko
Bledské jezero ve Slovinsku

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Bled v březnu 2021. Zájezdy do Slovinska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v březnu ve Slovinsku. Bled All Inclusive - pobyty Slovinsko s ubytováním v luxusních hotelech.

oSlovinsku.cz    >    
Bled    >    

Dovolená Bled v březnu - Březen ve Slovinsku

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Bled v březnu 2021

Hotel Lovec
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Bled v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Lovec, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až pátek 5. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 43 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6033,- Kč.
 
Hotel Park: Rekreační Pobyt 3 Noci
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Bled v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Park: Rekreační Pobyt 3 Noci, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až čtvrtek 4. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 43 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 4280,- Kč.
 
Hotel Bled Rose
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Bled v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Bled Rose, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 2. březen až čtvrtek 4. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 44 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2836,- Kč.
 
Hotel Bled Rose
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Bled v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Bled Rose, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 2. březen až čtvrtek 11. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 44 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 12762,- Kč.
 
Hotel Bled Rose
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Bled v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Bled Rose, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 2. březen až čtvrtek 11. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 44 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 14571,- Kč.
 
Hotel Bled Rose
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Bled v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Bled Rose, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. březen až čtvrtek 4. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 45 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1619,- Kč.
 
Hotel Bled Rose
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Bled v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Bled Rose, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. březen až neděle 7. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 45 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6476,- Kč.
 
Hotel Park: Rekreační Pobyt 3 Noci
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Bled v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Park: Rekreační Pobyt 3 Noci, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. březen až sobota 6. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 45 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 4280,- Kč.
 
Hotel Ribno
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Bled v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Ribno, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. březen až neděle 14. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 45 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 10222,- Kč.
  • Dětské hřiště
  • Tenis
  • Volejbal
  • Bar
  • Domácí zvířata povolena
  • Půjčovna kol
 
Hotel Bled Rose
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Bled v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Bled Rose, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. březen až pátek 5. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 46 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1619,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 130 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Bled podle měsíce odjezdu

Bled All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal