Bledské jezero - Slovinsko
Bledské jezero ve Slovinsku

Aktuální nabídka dovolené ve Slovinsku v březnu 2021. Last Minute zájezdy do Slovinska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v březnu ve Slovinsku. Slovinsko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Březen ve Slovinsku.

oSlovinsku.cz    >    

Dovolená ve Slovinsku - březen 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Slovinska v březnu 2021

Apartma Cvetek Matej
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Bohinj v 3hvězdičkovém ubytování Apartma Cvetek Matej, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až neděle 7. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 43 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3648,- Kč.
 
Apartmánový Dům Muštrinka
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Kranjska Gora v hvězdičkovém ubytování Apartmánový Dům Muštrinka, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až středa 3. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 43 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, cyklistické levně, v aktuální ceně 2380,- Kč.
 
Apartmánový Dům Muštrinka: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Kranjska Gora v 3hvězdičkovém ubytování Apartmánový Dům Muštrinka: Rekreační Pobyt 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až pondělí 8. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 43 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy sportovní levně, v aktuální ceně 12040,- Kč.
 
Best Western Hotel Kranjska Gora
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Julské Alpy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Best Western Hotel Kranjska Gora, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až středa 10. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 43 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, v aktuální ceně 17304,- Kč.
 
Bohinj Ecohotel
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Bohinj v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Bohinj Ecohotel, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až středa 3. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 43 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio levně, v aktuální ceně 4280,- Kč.
 
Bohinj Ecohotel
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Bohinj v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Bohinj Ecohotel, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až pátek 5. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 43 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio levně, v aktuální ceně 8560,- Kč.
 
Hotel Cerkno
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Julské Alpy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Cerkno, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až pátek 5. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 43 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 7688,- Kč.
 
Hotel Histrion **** - Léto 2021
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Portorož v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Histrion **** - Léto 2021, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až středa 3. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 43 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2820,- Kč.
 
Hotel Lovec
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Bled v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Lovec, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až pátek 5. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 43 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6033,- Kč.
 
Hotel Mangart: Rekreační Pobyt 3 Noci
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Julské Alpy v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Mangart: Rekreační Pobyt 3 Noci, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až čtvrtek 4. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 43 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy sportovní levně, v aktuální ceně 3870,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 492 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Slovinsko podle měsíce odjezdu

Slovinsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal