Apartmány u moře|Last Minute|Dovolená

Dovolená ve Slovinsku - březen 2022

Dovolená Slovinsko v březnu 2022. Aktuální nabídka dovolené ve Slovinsku v březnu 2022. Zájezdy Slovinsko za nejvýhodnější ceny online.

Slovinsko v březnu 2022

Bohinj Park
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 9 590 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (4 hodnocení)
Dovolená Slovinsko na jaře 2022 v lokalitě Bohinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bohinj Park, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 2. březen až sobota 5. březen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 165 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy sportovní levně, aktuálně v ceně 9590,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku. Recenze ubytovacího zařízení Bohinj Park je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Krvavec
★★
👍👍👍👍👍
 
  • 8 030 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (10 hodnocení)
Dovolená Slovinsko na jaře 2022 v resortu Julské Alpy v ?hvězdičkovém ubytování Krvavec od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 3. března do pondělí 7. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 166 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní levně, v aktuální online ceně 8030,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Mangart
★★★★
 
  • 5 160 Kč

Detail

Dovolená Slovinsko na jaře 2022 v lokalitě Julské Alpy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mangart, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. březen až pondělí 7. březen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 166 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 5160,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku.
Apartmán Muštrinka
★★
 
  • 2 580 Kč

Detail

Dovolená Slovinsko na jaře 2022 v resortu Kranjska Gora v ?hvězdičkovém ubytování Apartmán Muštrinka od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 4. března do pondělí 7. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 167 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní levně, v aktuální online ceně 2580,- Kč.
Apartmán Muštrinka
★★
 
  • 6 020 Kč

Detail

Dovolená Slovinsko na jaře 2022 v lokalitě Kranjska Gora v ?hvězdičkovém ubytování Apartmán Muštrinka, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 6. březen až neděle 13. březen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 169 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy sportovní levně, aktuálně v ceně 6020,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku.
Bohinj Park
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 6 390 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (4 hodnocení)
Dovolená Slovinsko na jaře 2022 v resortu Bohinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bohinj Park od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 6. března do úterý 8. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 169 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní levně, v aktuální online ceně 6390,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Brinje
★★★
 
  • 8 190 Kč

Detail

Dovolená Slovinsko na jaře 2022 v lokalitě Julské Alpy v 3hvězdičkovém ubytování Brinje, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 6. březen až čtvrtek 10. březen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 169 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 8190,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku.
Mangart
★★★★
 
  • 3 870 Kč

Detail

Dovolená Slovinsko na jaře 2022 v resortu Julské Alpy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mangart od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 6. března do středa 9. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 169 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 3870,- Kč.
Mangart
★★★★
 
  • 5 160 Kč

Detail

Dovolená Slovinsko na jaře 2022 v lokalitě Julské Alpy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mangart, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 6. březen až čtvrtek 10. březen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 169 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 5160,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku.
Natura (Rogla)
★★
 
  • 11 950 Kč

Detail

Dovolená Slovinsko na jaře 2022 v resortu Julské Alpy v ?hvězdičkovém ubytování Natura (Rogla) od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 6. března do čtvrtek 10. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 169 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 11950,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 27 nalezených

Ads

Dovolenou Slovinsko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Slovinsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Slovinska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Slovinska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Slovinsku vybráním příslušného měsíce:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt ve Slovinsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si ve Slovinsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Omán březen, Polsko březen, Portugalsko březen nebo například dovolenou Rakousko březen? Další možností je třeba Rumunsko březen.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Slovinsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Slovinsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Slovinsku můžete také podle kvality: např Slovinsko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Slovinsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Slovinsko nebo sekci dovolená s dětmi.