Bledské jezero - Slovinsko
Bledské jezero ve Slovinsku

Hotel Park Inn Zalakaros s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Hotel Park Inn Zalakaros ve Slovinsku v lokalitě Bled. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v slovinské lokalitě Bled 2021.

Dovolená Slovinsko    >    
Bled    >    

Hotel Park Inn Zalakaros - Slovinsko 2021

Vyhledávání zájezdů

Zájezdy Hotel Park Inn Zalakaros - Slovinsko 2021

Hotel Park
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Bled v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Park, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 5. březen až neděle 14. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální ceně 17271,- Kč.
 
Hotel Park: Rekreační Pobyt 4 Noci
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Bled v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Park: Rekreační Pobyt 4 Noci, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až středa 10. březen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 5710,- Kč.
 
Hotel Park
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Bled v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Park, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 7. březen až úterý 16. březen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální ceně 17271,- Kč.
 
Hotel Park: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Bled v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Park: Rekreační Pobyt 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 9. březen až úterý 16. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 10000,- Kč.
 
Hotel Park
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Bled v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Park, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu středa 10. březen až sobota 20. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální ceně 19190,- Kč.
 
Hotel Park
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Bled v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Park, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu středa 10. březen až neděle 21. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální ceně 21109,- Kč.
 
Hotel Park: Rekreační Pobyt 6 Nocí
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Bled v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Park: Rekreační Pobyt 6 Nocí, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 10. březen až úterý 16. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 8570,- Kč.
 
Hotel Park **** - Léto 2021
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Bled v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Park **** - Léto 2021, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 10. březen až středa 17. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 15365,- Kč.
 
Hotel Park **** - Léto 2021
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Bled v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Park **** - Léto 2021, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 11. březen až sobota 13. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4390,- Kč.
 
Hotel Park
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Bled v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Park, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 12. březen až pondělí 15. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 5757,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Bled podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal