Bledské jezero - Slovinsko
Bledské jezero ve Slovinsku

Hotel Krim s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Hotel Krim ve Slovinsku v lokalitě Bled. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v slovinské lokalitě Bled 2021.

oSlovinsku.cz    >    
Bled    >    

Hotel Krim - Slovinsko 2021

Vyhledávání zájezdů

Zájezdy Hotel Krim - Slovinsko 2021

Hotel Krim
Dovolená Slovinsko v zimě 2021 v lokalitě Bled v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Krim, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 18. leden až středa 20. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2180,- Kč.
  • Bar
 
Hotel Krim
Dovolená Slovinsko v zimě 2021 v lokalitě Bled v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Krim, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 24. leden až neděle 31. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6930,- Kč.
  • Bar
 
Hotel Krim
Dovolená Slovinsko v zimě 2021 v lokalitě Bled v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Krim, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 5. únor až úterý 9. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 20 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4070,- Kč.
  • Bar
 
Hotel Krim
Dovolená Slovinsko v zimě 2021 v lokalitě Bled v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Krim, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 8. únor až středa 10. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 23 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2180,- Kč.
  • Bar
 
Hotel Krim
Dovolená Slovinsko v zimě 2021 v lokalitě Bled v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Krim, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 12. únor až pondělí 15. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 27 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3270,- Kč.
  • Bar
 
Hotel Krim
Dovolená Slovinsko v zimě 2021 v lokalitě Bled v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Krim, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 12. únor až pátek 19. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 27 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6930,- Kč.
  • Bar
 
Hotel Krim
Dovolená Slovinsko v zimě 2021 v lokalitě Bled v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Krim, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 24. únor až sobota 27. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 39 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3270,- Kč.
  • Bar
 
Hotel Krim
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Bled v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Krim, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 7. březen až neděle 14. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 50 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6930,- Kč.
  • Bar
 
Hotel Krim
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Bled v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Krim, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 14. březen až sobota 20. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 57 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5940,- Kč.
  • Bar
 
Hotel Krim
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Bled v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Krim, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 18. březen až neděle 21. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 61 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3270,- Kč.
  • Bar
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Bled podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal