Apartmány u moře|Last Minute|Dovolená

Apartmány ve Slovinsku u moře - Slovinsko 2022

Aktuální nabídka soukromého ubytování v apartmánech u moře ve Slovinsku za nejlepší ceny online. Soukromé apartmány a rekreační domy ve Slovinsku u moře 2022. Levné Last Minute zájezdy do Slovinska s pobyty v soukromí. Slovinsko 2022.

Apartmány Slovinsko u moře 2022

Salinera Apartments (Strunjan)
★★
 
  • 2 960 Kč

Detail

Dovolená Slovinsko na jaře 2022 v lokalitě Portorož, v místě Salinera Apartments (Strunjan) v 2hvězdičkovém ubytování Salinera Apartments (Strunjan), v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 2. březen až úterý 8. březen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 41 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, u moře levně, aktuálně v ceně 2960,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Slovinska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku.
Salinera Apartments (Strunjan)
★★
 
  • 2 465 Kč

Detail

Dovolená Slovinsko na jaře 2022 v resortu Portorož, v místě Salinera Apartments (Strunjan) v 2hvězdičkovém ubytování Salinera Apartments (Strunjan) od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 9. března do pondělí 14. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 48 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 2465,- Kč.
Salinera Apartments (Strunjan)
★★
 
  • 2 960 Kč

Detail

Dovolená Slovinsko na jaře 2022 v lokalitě Portorož, v místě Salinera Apartments (Strunjan) v 2hvězdičkovém ubytování Salinera Apartments (Strunjan), v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 23. březen až úterý 29. březen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 62 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, aktuálně v ceně 2960,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Slovinska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku.
Salinera Apartments (Strunjan)
★★
 
  • 2 960 Kč

Detail

Dovolená Slovinsko na jaře 2022 v resortu Portorož, v místě Salinera Apartments (Strunjan) v 2hvězdičkovém ubytování Salinera Apartments (Strunjan) od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 27. března do sobota 2. dubna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 66 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 2960,- Kč.
Salinera Apartments (Strunjan)
★★
 
  • 2 465 Kč

Detail

Dovolená Slovinsko na podzim 2022 v lokalitě Portorož, v místě Salinera Apartments (Strunjan) v 2hvězdičkovém ubytování Salinera Apartments (Strunjan), v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 10. říjen až sobota 15. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 263 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, aktuálně v ceně 2465,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Slovinska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Slovinsku.
Salinera Apartments (Strunjan)
★★
 
  • 2 465 Kč

Detail

Dovolená Slovinsko na podzim 2022 v resortu Portorož, v místě Salinera Apartments (Strunjan) v 2hvězdičkovém ubytování Salinera Apartments (Strunjan) od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 18. října do neděle 23. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 271 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Slovinsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Slovinska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 2465,- Kč.

Zobrazeno 1-6 z 6 nalezených

Dovolenou Slovinsko 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Slovinsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Slovinska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Slovinska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Slovinsku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt ve Slovinsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si ve Slovinsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Švýcarsko 2022, dovolenou Thajsko 2022, dovolenou Tunisko 2022/2023 nebo například dovolenou Turecko 2022/2023? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Vietnam.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Slovinsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Slovinska 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Slovinska letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Slovinsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Slovinsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Slovinsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Slovinsko nebo sekci dovolená s dětmi.